Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Euro (H): Wszystkie wyniki

Redakcja Media365, opublikowana w niedzielę 18 września 2022 o godzinie 22:25.

Zobacz wszystkie wyniki Mistrzostw Europy w Koszykówce Mężczyzn 2022, które odbyły się w czterech krajach, z finałowym etapem w Berlinie.

Euro 2022 (godz.)
1-18 września w Niemczech, Włoszech, Gruzji i Czechach

Finał (w Berlinie)
Niedziela 18 września
Hiszpania – Francja: 88-76

Mały Finał (w Berlinie)
Niedziela 18 września
Niemcy – Polska: 82-69

Półfinały (w Berlinie)
piątek, 16 września
Polska – Francja : 54-95
Niemcy – Hiszpania : 91-96

Ćwierćfinały (w Berlinie)
Wtorek 13 września
Hiszpania Finlandia: 100-90
Niemcy – Grecja: 107-96

Środa 14 września
Francja – Włochy: 93-85 (Ab)
Słowenia – Polska : 87-90

1/8 finału (w Berlinie)
Sobota 10 września
indyk – Francja : 86-87 (AB)
Słowenia – Belgia: 88-72
Niemcy Czarnogóra: 85-79
Hiszpania – Litwa: 102-94 (AP)

Niedziela 11 września
Ukraina- Polska : 86-94
Finlandia Chorwacja: 94-86
Serbia – Włochy : 86-94
Grecja – Czechy: 94-88

faza grupowa
Grupa A (w Tbilisi)
1- Hiszpania 9 punktów gt; gt; gt; wykwalifikowany
2- Turcja 8 GT GT Kwalifikacja
3- Czarnogóra 8 GT; GT; GT; wykwalifikowany
4- Belgia 8 gigaton zakwalifikowanych
5- Bułgaria 6 gigaton; gt. wykluczenie
6- Dyskwalifikacja Georgia 6 GT GT GT

Czwartek 1 września
Hiszpania – Bułgaria: 114-87
indyk Czarnogóra: 72-68
Belgia – Gruzja: 79-76 (po czasie)

Sobota 3 września
czarna Góra – Belgia: 76-70
Bułgaria – indyk : 87-101
Gruzja – Hiszpania : 64-90

Niedziela 4 września
Bułgaria – czarna Góra : 81-91
Hiszpania – Belgia : 73-83
indyk – Gruzja : 93-88 AD

Wtorek 6 września
Belgia – indyk : 63-78
czarna Góra – Hiszpania : 65-82
Gruzja – Bułgaria : 80-92

Środa 7 września
indyk – Hiszpania : 69-72
Bułgaria – Belgia : 80-89
Gruzja – czarna Góra : 73-81

READ  Zazdrosny Teyssier of Zacharie, Constance Argues – tu wszystko się zaczyna 16 maja 2022 (odcinek 400) | Tutaj wszystko się zaczyna

Grupa B (w Kolonii)
1- Słowenia 9 punktów gt; gt; gt; wykwalifikowany
2- Niemcy 9 GT, GT, GT, zakwalifikowałem się
3- Francja 8 GT GT Kwalifikowany
4- Litwa 7 GT; gt; gt; wykwalifikowany
5- BH 7 GT; gt; gt; wykluczenie
6- Węgry 4 gt; gt; gt; wykluczenie

Czwartek 1 września
Bośnia i Hercegowina Węgry: 95-85
Słowenia – Litwa: 92-85
Francja – Niemcy : 63-76

Sobota 3 września
Niemcy – Bośnia i Hercegowina: 92-82
Litwa – Francja : 73-77
Węgry – Słowenia : 88-103

Niedziela 4 września
Litwa – Niemcy : 107-109 m²
Słowenia – Bośnia i Hercegowina : 93-97
Francja Węgry: 78-74

Wtorek 6 września
Bośnia i Hercegowina – Francja : 68-81
Węgry – Litwa : 64-87
Niemcy – Słowenia: 80-88

Środa 7 września
Litwa – Bośnia i Hercegowina: 87-70
Francja – Słowenia : 82-88
Węgry – Niemcy : 71-106

Grupa C (w Mediolanie)
1- Grecja 10 punktów gt; gt; gt; wykwalifikowany
2- Ukraina 8 GT GT Kwalifikowany
3- Chorwacja 8 GT; gt; gt; wykwalifikowany
4- Włochy 8 gt; gt; gt; wykwalifikowany
4- Estonia 6 GT; GT ; GT ; wykluczenie
6- Wielka Brytania 5 gt; gt; gt; wykluczenie

piątek 2 września
Ukraina Wielka Brytania: 90-61
Chorwacja – Grecja : 85-89
Włochy Estonia: 83-62

Sobota 3 września
Wielka Brytania – Chorwacja : 65-86
Estonia – Ukraina : 73-74
Grecja – Włochy: 85-81

poniedziałek 5 września
Chorwacja Estonia: 73-70
Wielka Brytania – Grecja : 77-93
Ukraina – Włochy: 84-73

Wtorek 6 września
Estonia Wielka Brytania: 94-62
Grecja – Ukraina: 99-79
Włochy – Chorwacja: 81-76

Czwartek 8 września
Chorwacja – Ukraina: 90-85
Estonia – Grecja : 69-90
Wielka Brytania – Włochy : 56-90

Grupa D (w Pradze)
1- Serbia 10 punktów gt; gt; gt; wykwalifikowany
2- Finlandia 8 GT; gt; gt; wykwalifikowany
3- Polska 8 GT, GT, GT, zakwalifikowałem się

4- Republika Czeska 7 gt; gt; gt; wykwalifikowany
5-
Izrael 7 GT; GT ; GT ; Eliminacja
6- Holandia 5 GT; gt; gt; wykluczenie

READ  The Voice: ukraiński kandydat sprawia, że ​​cała publiczność płacze

piątek 2 września
Izrael Finlandia: 89-87 AD
Polska – Czechy: 99-84
Serbia – Holandia: 100-76

Sobota 3 września
Finlandia Polska: 89-59
Republika Czeska – Serbia : 68-81
Holandia – Izrael : 67-74

poniedziałek 5 września
Polska – Izrael: 85-76
Republika Czeska – Holandia: 88-80
Serbia Finlandia: 100-70

Wtorek 6 września
Holandia – Polska : 69-75
Finlandia – Czechy: 98-88
Izrael – Serbia : 78-89

Czwartek 8 września
Finlandia – Holandia: 88-67
Republika Czeska – Izrael: 88-77
Serbia – Polska: 96-69

GT, GT, GT. Czwórka najlepszych awansuje do 1/8 finału.