Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – SIGN PRIX GUILLAUME DE PRACOMTAL 4 października 2022 r.

Diagnostyka Canalturf.com


Zdjęcie Ibana Rocka

Czterech z piętnastu kandydatów rywalizowało o Prix Guillaume de Pracomtal, Quinté we wtorek w Auteuil, w Quinté Prix Alain i Gilles de Goulaine, 13 września na proponowanym torze. Drugi i trzeci kandydat w tym wyścigu referencyjnym, IBAN ROQUE (zdjęcie) A duch księżyca Wyglądają na ogromne.

7 Zamek Iban : Co za wytrwałość. W czterech kolejnych rundach w tym roku podpisał kilka drugich miejsc. Przyjemne 2 drugorzędne referencje Brixa Alana i Gillesa de Gulin, po ich powrocie, 13 września, powinny logicznie potwierdzić.

1 księżyc duszy : Na tym torze zdobył Nagrodę Roberta Weila w tym samym czasie w zeszłym roku, zanim został aresztowany od listopada 2021 do września 2022. Trzecie miejsce w wyścigu referencyjnym dla Alaina i Gillesa de Goulaine zasługuje na uznanie.

16 ILESTBO DE HOUELLE : Jej tablica nagród została otwarta tego lata na przeszkodach Vichy, zanim została nastawiona na piąty handicap. Szóste wyróżnienie w nagrodzie Quinté, Alain i Gilles de Goulaine, we wrześniu, pierwsze dwa miasta mogą martwić się bardziej.

6 Odyła : Na pewno wciąż szukam pierwszego sukcesu. Zaleca jednak sześć podium w ośmiu publicznych występach. Zachęć czwartego w piątym, po jego powrocie, 20 września, w tym cyklu należy powtórzyć. rezerwujemy.

15 cennych partii : Jej ostatnie trzy publiczne występy zaowocowały tym, że zajęła najwyższą liczbę trzecich miejsc w Auteuil, łącznie z tymi zarejestrowanymi na Quinté Prix Calabrais, 20 września, gdzie wyprzedziła Odila. Nawet jeśli spotka tu mężczyzn, ma swoją szansę.

2 SZEF VAE : Wygrał na proponowanym torze w tym samym czasie w zeszłym roku, a na początku września zajął trzecie miejsce w Prix Mélanos, gdzie niezwykle zdominował Soul Moon. Jest tu wiele wyników, aby zdobyć rozsądnych ludzi. Nieufność dominuje.

3 Zaki : Po wygraniu tego lata z handicapem w Clairefontaine potwierdził to pomimo dodatkowego obciążenia, zajmując drugie miejsce w Milan Prix 6 września. Tego dnia wyprzedził Patrona Vae i Ducha Księżyca. kandydat na miejsca.

READ  „Wykonaliśmy dobrą robotę, kopanie”: Beatrice de la Boulaye mówi otwarcie o swoim raku

11 Rosomak : Nie widziany od 28 czerwca, daty jego nieudanego występu w Grand Prix przez Geralda de Rocheforta. Wcześniej jednak miał łatwe zwycięstwo, pod koniec marca na tym kursie, a to na bardzo miękkim gruncie. Oto potencjalne narzędzie do rozwiązywania problemów.

W Non-Zabójstwo: 10 FREE Lord D’ANJOU

Uniwersytet im. Księcia Muhammada bin FahdaKlienci PMU — zagraj w ten wyścig


Wybór Stephena Davy’ego

Baza
7 IBAN ROQUE
1 duch księżyca
Regularne kursy
16 ILESTBO DE HOUELLE
6 Odila
15. cenna partia
na zewnątrz
2 BOSS E-BIKE
3 Zaki
11 Wilk

Podsumowanie prognozy:

ulubiony
7 – ZAMEK IBAN

cios w serce
1 – Duch Księżyca

szalony moment
6 – Odyła

ZEturf.fr . prognozaZEturf.fr . prognoza


IBAN ROQUE: Priorytetowy wybór!

nie do naprawienia na tym poziomie konkurencji i ledwo go pokonał po powrocie do Prix Alain et Gilles de Goulaine kwestionowanego na tym torze, iban rock Obiecuje, że znów będzie groźny w tym dużym utrudnieniu, wspierając wysoce spekulacyjne wydarzenie Z5. Zasadniczo będzie sprzeciwiał się akceleratorowi duch księżyca i szanowany Odila. Zakiw pełnym posiadaniu na razie swoich środków, Fantastyczna maszynajest nadal całkiem idealny, ale jego margines jest wyraźny i cenna partianajlepiej i dobrze umieszczony na dole tabeli, pojawi się w drugiej linii. Sideralisnie bez środków i Fay Bossw ciągłym rozwoju, zwabi miłośników nieznajomych.


Wybór ZEturf.fr

numer. koń oszukać
7 IBAN ROQUE łosoś śr.
1 duch księżyca Philipbron L.
6 Odila Boren T.
3 Zaki Szwajcaria Miss Lia
13 Fantastyczna maszyna De Chitrai A.
15. cenna partia DESVAUX
5 Siderice Lestrade ur.
2 BOSS E-BIKE da Silva ok.

Prognoza Genybet.fr


Udaj się we wtorek na tor wyścigowy Auteuil, aby wziąć udział w Quinté+, rywalizowanym w tradycyjnym Prix Guillaume de Pracomtal, 3600-metrowym handicapem przez płotki, przeznaczonym dla czterolatków. Szesnastu pretendentów do walki o sukces. Model regularności, z czterema wyróżnieniami w wielu próbach poważnych niepełnosprawności, Skała Iban (7) To już tworzy silny punkt wsparcia. Uczeń Julian Mirren może również potwierdzić swoją gotowość do kursu, którego nigdy nie zawodzi w trzech próbach. Będzie musiał obawiać się przede wszystkim większej wagi duch księżyca (1), która właśnie się skończyła i która wciąż jest w stanie zrobić ostre zakończenie wyścigów. Son of Sea The Moon ma teraz dwie rasy na nogi i wkrótce powróci na zwycięskie drogi. czwarty w swojej pierwszej próbie na tym poziomie, tego lata w Clairefontaine, Elistebo de Hoel (16) To nie było głupie 13 września, za dwójką naszych ulubieńców. Wydaje się, że mieszkaniec Arnaud Chaillé-Chaillé potrafi odnaleźć się na tym poziomie. Zwycięzca na mniej wymagającym boisku, pod koniec sierpnia w Clairefontaine, Zaki (3) Zaskoczył wszystkich zajmując drugie miejsce w Prix Mélanos 56/1. Po drodze spróbuje z nim wymieszać liście Wzór Faye (2)To właśnie ujawniło się na poziomie, który nas interesuje we wtorek. ciągły wysiłek, Drogocenny Plus (15) Bardzo dobrze bronił się w Prix Calabrais, gdzie prowadził na trzecim miejscu Odela (6), uczennica z Alain Couétil, która zdecydowanie musi zrobić postępy w wyścigu z powrotem do szkoły. wreszcie, Tkacz (11) Nie codziennie, ale i tak potrafi zaskakiwać w przypadku dobrych szans.

READ  "Jestem strzyżykiem, więc wiem wszystko o wszystkim. Używam go do rozrywki i lubię to"

Genybet.fr . wybór

numer. koń oszukać
7 IBAN ROQUE łosoś śr.
1 duch księżyca Philipbron L.
16 ILESTBO DE HOUELLE MASURA G.
3 Zaki Szwajcaria Miss Lia
2 BOSS E-BIKE da Silva ok.
15. cenna partia DESVAUX
6 Odila Boren T.
11 Wilk DESOUTTER PANNA N.
10 wolny pan dango RE G.
8 sagaro LEFEBVRE PAN C.
14 Perlis Toskania Duburg ur.
9 głęboka góra lodowa Burmistrz R.
4 Saint Langes Rivellego ok.
13 Fantastyczna maszyna De Chitrai A.
5 Siderice Lestrade ur.

naciśnij wybór

Canalturf codziennie zaprasza do udzielania porad Wyścig kwinte +A Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety prasy konnej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Last Turf, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Paris Cycles, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favori, Turf Matin, Ocean Press).

numer. koń oszukać
7 IBAN ROQUE łosoś śr.
1 duch księżyca Philipbron L.
2 BOSS E-BIKE da Silva ok.
3 Zaki Szwajcaria Miss Lia
6 Odila Boren T.
16 ILESTBO DE HOUELLE MASURA G.
8 sagaro LEFEBVRE PAN C.
15. cenna partia DESVAUX
13 Fantastyczna maszyna De Chitrai A.
10 wolny pan dango RE G.