Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Granie w bluesa, prawdziwa zagadka

Co następuje po tej reklamie

Po pierwszym meczu Euro z Niemcami (1:0) jedno jest jasne. Blues Didier Deschamps są już gotowi do obrony swoich tytułów jako mistrzowie świata i finały na ostatnim Euro przez cały mecz z Mannshaftem, pozwalając piłce na zablokowanie i byli chirurgiczni, gdy przyszli do gry przed bramkami Manuela Neuera.

Jak wyjaśniliśmy, pomimo pewnych statystyk, Niebiescy wieczorami raczej opanowali swoich rywali, oddając tylko jeden strzał na bramkę, a przede wszystkim potrafili zważyć kreskę, czyli margines, jaki Francuzi mieli nad piłkarzami Joachima Loewa. Taka siła pojawia się w tym zespole, nie udaje mu się ustalić swojej prawdziwej tożsamości.

W tej kwestii drużynie Francji będzie bardzo trudno manewrować. Obrona jest bardzo solidna, a pomocnik prawdopodobnie najlepszy w tych rozgrywkach. Jeśli chodzi o atakujące trio, rywalom będzie bardzo trudno wygrać finał podczas mistrzostw Europy.

Masz posiadanie piłki, czy wypuszczasz piłkę?

We wtorek Blues wybrali szybkie transfery, a tym samym mecz przeciwko. Zauważyliśmy, że Kylian Mbappé zawsze biega bardzo szybko, a na ławce jest też wiele bardzo szybkich przedmiotów (Kingsley Coman, Ousmane Dembélé). Widzimy jednak, że pozwolenie The Blues na obronę z niskiej strony nie było dobrym rozwiązaniem.

Więc co robisz? Pozwolić im grać? Znowu jest to skomplikowane. Podczas gdy Karim Benzema jest prawdopodobnie mniej skuteczny w blokowaniu (i nadal jest), jest bardzo silny w walce z obroną grupową i małymi przestrzeniami. To tutaj Antoine Griezmann przoduje na ostatnich 25 metrach. Nie licząc Kyliana Mbappe i jego krótkich haków, Oliviera Girouda w okolicy oraz Ousmane’a Dembele i jego technik.

W rezultacie w każdym starciu przeciwnicy Bluesa będą mieli do zadania dwa trudności i pytania. Jak pokonać lub sfrustrować tak kompletną drużynę, jeśli chodzi o ofensywne animacje? Tu Węgry, sobota, potem Portugalia, środa, będzie musiał zadzwonić. Nie zapominając o przyszłych przeciwnikach z 1/8 finału.

READ  Igrzyska Olimpijskie: Jessica Klimkett z brązem tworzy historię kanadyjskiego judo