Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gracze zaczynają się bać!

Gracze zaczynają się bać!

Sytuacja w Barcelonie jest trudna. Podopieczni Xaviego mają jak dotąd raczej rozczarowujący sezon, zarówno pod względem wyników, jak i gry na boisku. Prawdziwym cudem byłoby zwycięstwo Barcelony w La Liga i to samo w Lidze Mistrzów, nawet jeśli klub nadal bierze udział w obu rozgrywkach. Trener, który nie potrafi znaleźć rozwiązań, gracze, którzy często osiągają słabsze wyniki w porównaniu z tym, co mogą zrobić, i Barcelona, ​​która najwyraźniej już nie przeraża. Nie mówiąc już o strasznych problemach finansowych, na jakie cierpi instytucja Miasto Kundal

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

A teraz codzienność Sporty Odkrywa małą bombę. Media Barcelony jasno dają do zrozumienia, że ​​klub przeżywa okres wielkich wątpliwości. Tym razem jednak wątpliwości te nie pochodzą od fanów ani prasy, ale od graczy. Szczególnie ten ostatni uważa, że ​​moment ogłoszenia decyzji Xaviego o odejściu mógł nie być idealny, a wielu zawodników obawia się także powołania przyszłego trenera, zastanawiając się, czy będzie on ważny przy kolejnym zatrudnieniu zmienników Blaugrany. Wielu zawodników pochodzi dziś z Barcelony, ponieważ Xavi nalegał na kierownictwo, aby ich zatrudniono.

Do czytania
JT Foot Mercato: Luis Enrique został zaproszony przez wielkie europejskie nazwisko

Wątpliwości są wszędzie

Martwią się o swoją przyszłość, która będzie zależeć od kolejnego taktyka, który przejmie obowiązki, ale nie tylko. Członkowie szatni Barcelony mają także świadomość, że sytuacja finansowa klubu jest opłakana i że jest bardzo prawdopodobne, że Joan Laporta i Deco będą zmuszeni sprzedać jednego lub więcej kluczowych zawodników ze względów czysto finansowych. Na przykład Frenkie de Jong czy Ronald Araujo należą do tej kategorii zawodników, których można wepchnąć do drzwi wbrew ich woli.

Poza tymi czysto indywidualnymi względami, gracze byli dość zadowoleni z Xaviego i dlatego byliby szczególnie zainteresowani wyborem menedżera. Zawodnicy wiedzą też, że wynik meczu z Napoli może zadecydować o ich przyszłości, ale także o przyszłości klubu, bo eliminacja miałaby poważne konsekwencje.

pub. the
aktualizować