Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gracze Warzone wściekli z powodu osłabienia mocy zabijania, które jest teraz uważane za „bezużyteczne”

Gracze Warzone wściekli z powodu osłabienia mocy zabijania, które jest teraz uważane za „bezużyteczne”

Ludovic Quinson

Wielu graczy Warzone uważa, że ​​​​niedawne osłabienie wybuchowej serii zabójstw czyni ją teraz „całkowicie bezużyteczną”.

Chociaż różni się od trybu wieloosobowego Call of Duty i ma własne wzmocnienia i osłabienia broni, Warzone na swój sposób włączyło wiele odrębnych funkcji CoD.

Obejmuje to zabójstwa z rzędu, ale nie musisz zabić trzech, aby zdobyć drona.

W Battle Royale zabójstwa można kupić w punktach zakupu, znaleźć w skrzynkach z zaopatrzeniem lub uzyskać od wyeliminowanego wroga.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Historycznie rzecz biorąc, twórcy rzadko zmieniali zabójstwa, ale ostatnio w sezonie 2 osłabili Precision Strike.

Zamiast wyświetlać na ekranie baner ostrzegający, że zbliża się nalot, możesz teraz zobaczyć tor lotu bombowców, a także obszar eksplozji.

Zarejestruj się za darmo w Dexerto i zyskaj:

Zobacz mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty na gry, programy telewizyjne, filmy i technologie

Gracze Warzone są zdenerwowani osłabieniem Precision Strike

Według niektórych graczy ta ostatnia zmiana sprawiła, że ​​seria zabójstw jest „całkowicie bezużyteczna”. „Czy to tylko ja, czy po dodaniu precyzyjnego wyświetlania strefy wybuchu, seria zabójstw jest całkowicie bezużyteczna w Warzone– oznajmia zirytowany gracz.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Myślę, że powinno być tylko połączenie głosowe. Jeśli dobrze pamiętam, na początku Warzone prawie nie było ostrzeżenia, tylko głośne wezwanie do nalotu i podobało mi się to, ponieważ wymagało dobrej pozycji do zabicia.„, odpowiada jeden Inny gracz.

Nie sądzę, że byli w stanie poprawnie ustawić powiadomienia, więc zamiast tego dodali to. To nonsens. Precyzyjne pociągnięcia nie są już dla mnie przydatne. Gdyby ludzie znali dokładnie rozmiary zniszczeń na długo przed ich wystąpieniem, zawsze byliby w stanie uciec na czas„Komentuje jeden z fanów.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak niektórzy gracze uważają, że ta seria zabójstw działa teraz lepiej jako ruch kończący powalonych graczy, niż próbuje używać jej zamiast broni.

Tak czy inaczej, jest mało prawdopodobne, że programiści wprowadzą jakiekolwiek zmiany w najbliższym czasie, biorąc pod uwagę, że ta nowa informacja została dodana zaledwie niedawno, ale może warto o niej pamiętać w przyszłości.