Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten karabin bojowy Warzone ma teraz najszybszy TTK w sezonie 2

Ten karabin bojowy Warzone ma teraz najszybszy TTK w sezonie 2

Ludovic Quinson

Ekspert Warzone, WhosImmortal, niedawno podkreślił broń, która ma teraz „najszybszy TTK” po aktualizacji sezonu 2

Za każdym razem, gdy twórcy Warzone wprowadzają serię wzmocnień i osłabień do gry Battle Royale, przez chwilę sytuacja może stać się trochę dziwna.

Wiadomo, że niektóre dodatki nie działają prawidłowo, a w rzadkich przypadkach nawet już nie istnieją, co może skutkować obezwładnieniem broni lub jej całkowitą bezużytecznością.

W aktualizacji Warzone i Modern Warfare 3 Sezon 2 twórcy zmienili szereg popularnych broni, znacznie osłabiając MCW, RAM-7 i HRM-9. Doprowadziło to do tego, że gracze zwrócili się ku innej broni jako podstawowej opcji.

Artykuł kontynuowany po reklamie

SVA 545 stał się najczęściej wybieraną bronią w grze od czasu osłabienia MCW, ale nie jest to najszybsza broń do zabijania, jaką mają gracze.

Najlepsza klasa MTZ-762 w sezonie 2 Warzone

Według tego co powiedział specjalista Warzone. Kto jest nieśmiertelnyTen zaszczyt przypada MTZ-762. „To urządzenie jest całkowicie zasilane laserem i absolutnie wszystko” – oświadczył YouTuber, zanim dodał, że na pierwszych 20 metrach prędkość TTK wynosi około 682 m/s. To znacznie wyprzedza SVA 545, który rozwija prędkość 738 m/s i BAS-B, który rozwija prędkość 744 m/s.

Zarejestruj się za darmo w Dexerto i zyskaj:

Zobacz mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty na gry, programy telewizyjne, filmy i technologie

Jednak bliski dystans nie jest tym, czym karabin bojowy jest całkowicie doskonały. Jest to raczej niszczyciel średniego zasięgu, który przewyższa konkurencję szybkością TTK wynoszącą 833 m/s w bitwach na odległość większą niż 40 jardów. To ponownie znacznie wyprzedza Lower B, SVA 545 i Bruen MK9.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Dowiedz się, jakie akcesoria musisz wyposażyć w ten karabin bojowy.

  • Krzak : Tłumik VT-7 Spiritfire
  • Kanon : Zacisk Canon Pro MTZ
  • Akcesorium do armaty : Wesprzyj Lorda Bruina
  • frachtowiec : 30-nabojowy magazynek
  • Przechodzić : Kolba do walki w zwarciu EXF

Największą wadą MTZ jest to, że maksymalna pojemność amunicji wynosi tylko 30 nabojów. Jeśli jednak będziesz precyzyjny, wyraźnie zdominujesz przeciwników.

Oczywiście wszystko może się zmienić i może wyłonić się coś innego, co stanie się bronią z najszybszym TTK, ale na razie zalecamy wybranie MTZ-762.