Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gracze Starfield uznali tę misję za „najlepiej zaprojektowaną” w grze

Gracze Starfield uznali tę misję za „najlepiej zaprojektowaną” w grze

Estelle Vernet

Jeden z graczy Starfield był głęboko przekonany, że misją może być w szczególności główne zadanie. Najlepszy projekt ” Gra.

Po premierze Starfield wywołało wiele entuzjazmu, a Bethesda dołożyła wszelkich starań, aby jej nowa gra o eksploracji kosmosu dotarła do jak najszerszego grona odbiorców.

Gdy gra była dostępna na Steamie, gracze zaczęli gromadzić się w otwartym świecie, mając nadzieję, że będzie to kosmiczny Skyrim.

Jedną z części Skyrim, którą gracze pokochali, były unikalne zadania i mieli nadzieję, że w Starfield będzie więcej niezapomnianych zadań.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Podczas gdy niektórzy gracze byli rozczarowani niektórymi „głupimi” misjami, inni odkryli, że gra oferuje kilka świetnych misji. To jest stan dążenia splot.

Studia gier Bethesda

Gracze Starfield pokochali projekt misji Tangle

Misja bardzo przypadła do gustu jednemu z graczy Starfield splot I nie zawahał się pochwalić go w mediach społecznościowych. użytkownik u/SunaPana007 Swój entuzjazm zamieścił na Reddicie. ” Entanglement to najlepiej zaprojektowana misja Starfield „, Powiedział.

Gracze nie mogli się bardziej zgodzić. ” pokochałem to Inny zgodził się, czując, że misja była punktem kulminacyjnym w historii Starfield. ” To jedyny raz, kiedy podczas misji Starfield byłem zaskoczony i niepewny. Kiedy po raz pierwszy przeglądałem osie czasu, nie miałem pojęcia, co się dzieje ani co się wydarzy, co było bardzo odświeżające ».

Artykuł kontynuowany po reklamie

Dla innych graczy nieprzewidywalność i zaskoczenie misji było naprawdę szokujące.

Projektowanie i realizacja tego szalonego przedsięwzięcia – powiedział jeden z fanów. ” Mi też się podobało, było wspaniale! „, skomentował inny.

READ  Smartfony wciąż wprowadzają innowacje

Jednak, jak w przypadku większości aspektów gier wideo, poszukiwania te wiążą się z uczuciami splot To nie było jednomyślne. Niektórzy uważali, że misja za bardzo próbowała nawiązać do Half-Life firmy Valve lub ją przypominać.

Tak bardzo nienawidzę tego przedsięwzięcia. To jak wersja Portalu lub Half-life dla biednych. Brakuje mu wyczucia portali i ich lokalizacji „, poskarżył się jeden z graczy. I prawdopodobnie nie tylko jemu się to nie podobało splot. „ To była moja najmniej ulubiona część gry „, powiedziała jedna osoba.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak pomimo kontrowersji i negatywnych recenzji, Starfield jest świetną grą pod względem eksploracji kosmosu.

Aby uzyskać więcej treści Starfield, sprawdź ten tryb sterowania mechami.