Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ta broń odkryta przez gracza Starfield to prawdziwy „potwor”.

Ta broń odkryta przez gracza Starfield to prawdziwy „potwor”.

Estelle Vernet

Gracz Starfield odkrył wyjątkową broń w jednej z najlepszych lokalizacji w grze.

Starfield, kosmiczna gra przygodowa firmy Bethesda, pozwala graczom tworzyć własne statki i eksplorować ponad tysiąc planet. Gra była krytykowana za liczne błędy, zwłaszcza niemożność ukończenia niektórych misji i wrażenie niekompletności pracy, i niestety zebrała wiele negatywnych recenzji.

Nie przeszkodziło to jednak grze Bethesdy stać się jedną z najbardziej dochodowych gier 2023 roku, a to nie jest drobnostka. Zbliżające się pojawienie się pierwszego DLC Shattered Space może pozwolić Starfield odzyskać swój wizerunek.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Niezależnie od tego, czy uczestniczysz w głównej historii, wykonujesz zadania poboczne, czy po prostu szukasz łupów, musisz być wyposażony w broń, która ochroni Cię przed wrogami i niebezpieczeństwami wszechświata Starfield. W Starfield dostępnych jest wiele rodzajów broni i znalezienie najlepszej może być trudne. Tak naprawdę podczas eksploracji kosmosu gracz natrafia na wyjątkową i potężną broń.

Studia gier Bethesda

Gracz Starfield otrzymuje potężną broń

Użytkownik Reddita u/Jazzlike-Fee-3493 Szybko podzielił się swoim odkryciem ze społecznością Starfield. Pod tytulem ” Ta broń, którą znalazłem, to bestia », Do postu załączono zdjęcie słynnej broni z jej imponującymi właściwościami.

Artykuł kontynuowany po reklamie

To legendarne akcesorium Varuna. Dzięki umiejętnościom lasera i wiązki cząstek broń jest po prostu obezwładniona. W rzeczywistości plakat dodał modyfikacje do swojej broni, aby umożliwić mu osiągnięcie ogromnej wydajności.

W dyskusji pochwały padły szybko. był jakiś” zazdrosny „Za takie odkrycie. Inni szybko komentowali wyjątkowe możliwości tej broni i imponującą liczbę amunicji. Jeden z fanów zapytał: „ 90 000 sztuk zapalnika ciężkich cząstek? To wszystko, co kupujesz, sprzedając swój łup? ».

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak wielu było sceptycznych wobec korzystania z systemu Legendary One Inch Punch. Jeden z graczy wyjaśnił: Ładne, ale jaki sens ma jednocalowe uderzenie? Nigdy nie podobała mi się utrata możliwości strzelania z dużej odległości i związany z tym odrzut Inni szybko wyjaśnili jego przydatność: „ To zmienia broń w karabin. Obrażenia nie są dzielone pomiędzy poszczególne naboje. Każdy zadaje pełne obrażenia, więc w rzeczywistości są one dwukrotnie większe ».

Ponadto ważnym pytaniem, które wielu zadaje, jest to, gdzie gracz dokonał tego odkrycia. Jego odpowiedź? ” Orzeł siedzący w Jaffie 4 „Zlokalizowane w Systemie Jaffa, nad Borimą, Sęp Roost to stosunkowo tajny i niezwykle dochodowy obszar. W rzeczywistości ten hotel, w którym znajduje się wielu wrogów, jest pełen łupów i kontrabandy.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Pamiętaj jednak, że będziesz potrzebować wielu Digipicków, aby otworzyć wiele skrzyń, drzwi i sejfów z kontrabandą w tym miejscu, którego nie można przegapić.

Teraz wiesz, gdzie się udać, aby przeprowadzić niezawodną eksplorację. Aby dowiedzieć się więcej na temat kosmicznej gry Bethesdy, odwiedź sekcję Starfield na naszej stronie.