Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Grace zaskoczyła wszystkich tym rozwojem [SPOILERS]

Grace zaskoczyła wszystkich tym rozwojem [SPOILERS]

Chwyć Ko Lantę TF1 Koh-Lanta: Dzięki za zaskoczenie wszystkich tą przemianą [SPOILERS]

Chwyć Ko Lantę TF1

Koh-Lanta: Dzięki za zaskoczenie wszystkich tą przemianą [SPOILERS]

KOH-LANTA – Coupe de Grace. Nikt nie spodziewał się takiej zmiany w jednym odcinku koh lanta : Święty ogień, wyemitowany we wtorek 18 kwietnia na antenie TF1. I choć zeszłotygodniowy program został okrojony o połowę, a reklam było pod dostatkiem, widzowie z niecierpliwością oczekiwali kontynuacji Rady Ambasadorów.

Dla przypomnienia zostawiliśmy wspomnianych wcześniej ambasadorów, Grace i Quentina, w losowaniu czarnych kul. I to ten ostatni miał nieszczęście ją odciągnąć i został skazany na porzucenie przygody.

Ostrzeżenie przed spoilerami: reszta tego artykułu ujawnia zakończenie nowego odcinka „ koh lanta. Przestań czytać tutaj, jeśli chcesz zapanować nad niespodzianką.

Tyle że ostatecznie to nie Quentin pożegnał się z kolegami z klasy, ale Grace. Ta ostatnia, zaraz po powrocie rady do zjednoczonego obozu, ku zaskoczeniu wszystkich ogłasza odejście z przygody.

Tak więc 39-letni technik plastyk z Al Ain pozwolił Quentinowi zostać. W sieciach społecznościowych reklama zrobiła furorę, tym bardziej, że Grace była szczególnie ceniona przez widzów dzięki jej otwartej osobowości i determinacji. Zwinięty, wydaje się, że internauci mają trudności z przetrawieniem wiadomości.

Dobrze zrobiony »

Dziś kandydatka wyjaśnia powody odejścia 20 minut : jego brak rodziny. ” Swoją ostatnią decyzję podjąłem tego samego dnia co wyjazd, ale zacząłem o niej myśleć od początku przygody. Naprawdę przyjechałem jako wojownik, ale nie sądziłem, że mój brak dzieci będzie tak silny. Są moimi filarami, gdy coś idzie nie tak, trzymam się ich. Mojemu mężowi też. uzasadniła.

Grace mówi, że nie żałuje swojej decyzji, nawet jeśli wydaje się, że czuje się winna z powodu ludzi, którzy chcieli wziąć udział w tej przygodzie. ” Mówię sobie, że wykonałem świetną robotę. Przybyłem wojownikiem, zostawiłem mamę na 3000%. Ale powstrzymuję się przed powiedzeniem sobie, że nie jestem wojownikiem. »

Gdzie mogę przeprosić osoby, które się zapisały i za które zająłem miejsce: Przepraszam, nie doczytałem do końca, ale przynajmniej wyciągnąłem z tego wnioski. koh lanta Na Filipiny, aby uczyć się od niego. »

READ  Przeżyj na nowo honor narodowy, na czele którego stoi Emmanuel Macron

Zobacz także na Huff Post: