Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google zablokowało aplikacje randkowe dla „cukrowych tatusiów”

Google Zapowiedziany w tę środę Szereg zmian w polityce bezpieczeństwa i prywatności Sklep Play. Wśród aktualizacji znajdują się „nowe ograniczenia dotyczące treści o charakterze seksualnym, w szczególności zakaz seksu w zamian za odszkodowanie”. Kalifornijski gigant poinformował na swojej stronie internetowej, że ta zasada wejdzie w życie 1 września.

Na stronie poświęconej zmianom Aplikacje Tak więc firma wymieniona czarno na białym zabrania praktyki „ randki z cukrem Są to fizyczne relacje między młodymi ludźmi a starszymi partnerami, którzy przykrywają ich prezentami. W bardziej szczegółowej wersji swojej nowej listy Google wykorzystał już słownictwo, które wyraźnie ukierunkowuje ten rodzaj aktywności.

Ten rodzaj usługi był już nielegalny

Paragraf dotyczący „treści o charakterze seksualnym i nieprzyzwoitego języka” zakazuje „związków kompensacyjnych lub umów seksualnych, które mają […] oferowanie pieniędzy, prezentów lub wsparcia finansowego innemu uczestnikowi”. W aplikacjach Sklepu Google Play każda sugestia „usługi, która może być interpretowana jako oferta podjęcia aktywności seksualnej w zamian za odszkodowanie” była w praktyce nielegalna.

Jednak Android Police zauważyła obecność na platformie aplikacji randkowych z silnym naciskiem na dziedzictwo użytkowników płci męskiej. Żaden z tych portali nie wskazywał jednak wprost na obowiązek nagradzania młodszych partnerów przez starszych mężczyzn. Google powiedział „ciężka praca, aby zapewnić” [ses] Użytkownicy są bezpieczni”. Aby wyjaśnić swoją nową politykę, firma podkreśliła „komentarze organizacji pozarządowych, rządów i twardych stowarzyszeń zajmujących się bezpieczeństwem użytkowników”.

READ  Dziesięć ofert, które sprawią, że spadniesz w ten czwartek 🔥🔥