Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google I/O 2022: Pixel Watch wreszcie oficjalny, z usługami Fitbit

W SKRÓCIE // Podczas konferencji Google I/O bogatej w oprogramowanie, a także zapowiedzi sprzętowe, Mountain View wreszcie ujawniło swój połączony zegarek z systemem Android Wear. Jednak Pixel Watch poczeka do jesieni, aby był dostępny.

Upadek Google na pewno będzie pełen reklam. Amerykański gigant, podczas przemówienia, które ujawniło Piksel 6 Na rynku smartfonów zaprezentował projekt dwóch przyszłych telefonów komórkowych i Pixel 7 i Pixel 7 Pro, który ma ukazać się jesienią. Te dwa urządzenia nie wyjdą same, ponieważ towarzyszyć im będzie zegarek: Pixel Watch.

To ostatnie samo w sobie nie jest zaskoczeniem, Jego projekt został już dostrzeżony W naturze. Google potwierdził więc, że będzie miał okrągły ekran, jak Samsung Galaxy Watch 4, koronkę z boku jak zegarek, ale także silikonowy pasek przypominający te z Fitbit. I nie bez powodu ten zegarek będzie pierwszym, który skorzysta z doświadczenia amerykańskiej firmy w dziedzinie sportu i połączonego zdrowia, Od czasu jego kosztownego przejęcia przez Google. To nie jest zegarek do sportów ekstremalnych, ale produkt pokładowy „Najlepsze z Google” i co „Utrzymuj formę dzięki Fitbit”.

Google nie mówi nic więcej, po prostu upuszcza kilka zdjęć dla usług Fitbit: monitoruj sport za pomocą Minuty w aktywnych strefach Na przykład przy użyciu czujnika tętna, a także czujnika snu. Oczywiście, Pixel Watch to także rozszerzenie smartfona, a to urządzenie Android Wear 3 zintegruje usługi Google, zaczynając od Portfela Google, Map i oczywiście Asystenta Google. Aby poznać inne cechy, ale także cenę premiery, do zobaczenia jesienią.

Reklama, Twoje treści są kontynuowane poniżej

Reklama, Twoje treści są kontynuowane poniżej

READ  Przyszły Mac mini i Mac Pro będą miały serca, wiele serc