Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Giroud, Kimpembe, CR7, Di Maria, PSG: informacja o szóstym okienku transferowym w piątek

Giroud rozszerzy się o Milan

Autor dobrego początku sezonu w Milanie, Olivier Giroud, odszedł, by tam pozostać. Znacząco przyczynił się do Scudetto w zeszłym sezonie, napastnik ma przedłużyć swój kontrakt (który wygasa w 2023 roku) po Mistrzostwach Świata, z nowym końcem ustalonym w czerwcu 2024 roku.Jest uważany za mistrza wydajności i charakteru„, konkretny Gazzetta dello sport.

  • widzieliśmy : należny Giroud, który zbierał w Mediolanie.

Transfery

6 Informacja o okresie przelewu na czwartek

Wczoraj o 07:04

„Deschamps nie ma wyboru: nie może obejść się bez Girouda”

Kimpembe, negocjacje posuwają się naprzód

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od drużynaPresnel Kimpembe jest w drodze na pobyt w Paris Saint-Germain. „Negocjacje posuwają się naprzód”, precyzuje dziennik, dodając, że umowa najmu paryskiego obrońcy wygasa w 2024 roku. Trudno jednak przewidywać ewentualne wypowiedzenie przed rozpoczęciem mundialu w Katarze 20 listopada.

  • widzieliśmy : Paryż nie zamierza w tej sprawie trzymać jej plecami do muru i jest gotów przejąć inicjatywę. Dobre imię.

Inter jest pewny Skriniar

Strzeż się potencjalnej apostazji w przypadku Milana Skriniara. według Gazzetta dello sport, Spotkanie liderów W czwartek z Interu Mediolan i otoczenia piłkarza uzyskał pozytywny wynik. W przyszłym tygodniu w programie pojawi się nowe spotkanie, z nadzieją, że klub z Lombardii przedłuży swojego obrońcę pod koniec kontraktu i jest zabiegany przez Paris Saint-Germain od zeszłego lata. Ustalono, że nie przewiduje się krótkoterminowej klauzuli dzierżawy lub zwolnienia. To będzie wszystko albo nic.
  • widzieliśmy : Wygląda na to, że Inter nadrabia ten plik, pomimo wyższej licytacji PSG.

Napoli nie chce CR7

Najlepszy strzelec Manchesteru United w czwartkowy wieczórAle Cristiano Ronaldo ogłosił swoje odejście w styczniu przyszłego roku. Jednak jego baza nie powinna znajdować się we Włoszech. W rzeczywistości, według codzienna pocztaNapoli odrzucił tę możliwość, ponieważ nie był tak naprawdę zainteresowany Złotą Piłką Pięcioosobową.
  • widzieliśmy Jorge Mendes próbował już tego zeszłego lata, ale Napoli chyba nie chce CR7.

Dlaczego nie możemy w to uwierzyć: Ronaldo jest tej zimy w MLS

De Gea, rozszerzenie czy nie?

Podczas gdy Manchester United chciałby go przedłużyć, Eric ten Hag nie jest tak naprawdę przekonany do sprawy Davida de Gea w sprawie jego reżimu. Informacje dostarczone przez codzienna poczta, który precyzuje, że bramkarz zamierza zrobić wszystko, aby zaimponować swojemu trenerowi. Przypominamy, że kontrakt hiszpańskiego bramkarza wygaśnie w czerwcu.

  • widzieliśmy : plik, który należy szybko załatwić. W taki czy inny sposób.

Di Maria wyjaśnia swoje myśli

Po potwierdzeniu swojego marzenia o zakończeniu kariery u boku Rosario Central, Angel Di Maria chciał podać szczegóły. „Nie wiem kto wymyślił, że wyjeżdżam w styczniu (…) To są oświadczenia, które składałem od dnia, kiedy przyjechałem grać tutaj w Europie w 2007 roku. To nie znaczy, że chcę odejść. Dziś też nie wyjeżdżam w styczniu, przestań zmyślać, jestem taka szczęśliwa w tym wspaniałym klubie, taka szczęśliwa w mieście, a kiedy znów będę w dobrej formie dam drużynie z siebie wszystko, jak zawsze zrobiłem, kiedy grałem, tutaj i we wszystkich drużynach, w których grałemPowiedział były gracz Paris Saint-Germain.

  • widzieliśmy : Di Maria uspokoił burzę, ale jego wyjazd do Rosario może stać się rzeczywistością następnego lata.

Transfery

Paris Saint-Germain vs Real: Kto zmierzy się z nowym fenomenem, Andreik?

Wczoraj o 14:48

Transfery

Środa 5 Wiadomości Mercato

26.10.2022 o 07:42

READ  Siatkówka - Liga Narodów 2021 - Wyniki - Informacje sportowe - Narciarstwo