Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gameiro nie chce już podpisywać OM

Według L’Equipe, blisko do FC Marseille, Kevin Gameiro w końcu odmówił podpisania kontraktu z OM. 34-letniego napastnika uspokoiłaby wrogość niektórych kibiców Marsylii.

W ostatnich dniach zaskoczeniem było ogłoszenie kontaktów Kevina Gameiro z Olympique de Marseille. Jak ujawnił RMC Sport, ostatnia piąta Ligue 1 zaoferowała 34-letni napastnik dwuletni kontrakt. Ale zgodnie z informacjami otrzymanymi od drużyna, międzynarodowy tricolor z wyborem 13 odrzuciłby propozycję Marsylii.

Gdyby pomysł powrotu do Ligue 1 niekoniecznie go usatysfakcjonował, napastnik wycofałby się. Poprzednia wersja PSG QSI z lat 2011-2013, jego paryska przeszłość i liczne wypowiedzi rozzłościły niektórych zwolenników Marsylii. W obliczu takiego sprzeciwu Kevin Gameiro ostatecznie nie chciałby podpisać OM.

>> Wszystkie informacje o okienku transferowym znajdziecie w komentarzu na żywo

Gamero bez klubu w wieku 34

Prawie osiem lat po wyjeździe do Hiszpanii i Sewilli Kevin Gameiro szuka nowego wyzwania. Jeśli powrót do Francji będzie możliwy, zawodnik trenujący w Strasburgu może nie być dostępny finansowo dla każdego, kto tego chce. Zobaczymy też, jak 34-latek się odnajdzie.

Zamiast widywać go w Andaluzji lub podczas jego przygody w Atlético Madryt na rozkaz „Cholo Simeone”, Francuz pozostaje na rozczarowującym przejeździe w Walencji. Bez klubu i bez kontraktu Kevin Gameiro zakończył sezon z czterema bramkami w 27 meczach liga. Niezbyt idealny, jeśli chodzi o znalezienie nowego zespołu.

Po tej zmianie prezydent Pablo Longoria będzie musiał aktywować inne sposoby wzmocnienia ofensywnego sektora OM. Dobra wiadomość, Amerykanin Conrad de la Fuente powinien wkrótce dołączyć do Barcelony.

READ  Federer wygrywa zakład i awansuje do ćwierćfinału