Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

FUT Paris Saint-Germain – Paris Saint-Germain przygotowuje się do zadania silnego ciosu okienku transferowym

Przybył Renato Sanchez, ale cały skład Paris Saint-Germain stara się utrzymać w tajemnicy drogę gracza, który mógłby zmienić wszystko w paryskim oknie transferowym.

Pozostał miesiąc w okienku transferowym i Paryż Saint-Germain Zawsze wydobywa to, co może być jego najlepszym strzałem. Luis Campos kończy już przybycie Renato Sancheza z Lille, klubu, o którym dobrze wie, że w przeszłości postawił stopę z Christophem Galtierem. Portugalczyk przybędzie, by wzmocnić paryskiego pomocnika i uczynić go wybuchowym, pod warunkiem, że będzie wystarczająco sprawny, by wpłynąć na decyzje swojego trenera. Po Vitinha jest drugim rekrutem w tym sektorze gry, który jest często oceniany jako słaby punkt Paris SG, zwłaszcza pod względem jego zdolności do wpływania na wielkie gry. Tak więc obaj Portugalczycy muszą zrobić dużo dobrego, ale mistrz Francji z pewnością przeniesie się w nadchodzących tygodniach do innego wymiaru na tym poziomie.

Spełnia Seko Fofana, ale nie jest priorytetem


Rzeczywiście, L’Equipe ujawniło w czwartek, że Paris Saint-Germain pracuje nad ścieżką, która w tej chwili pozostała całkowicie tajna, która polega na rekrutacji pomocnika o lepszych rozmiarach fizycznych, aby zwiększyć wagę tego sektora gry. Tak więc zrobi to Renato Sanchez. Brak określenia końca okresu transferowego w Paryżu. Luis Campos i Antero Henrique uważają, że PSG brakuje rozmiaru i mocy w samym sercu gry, i zauważyli priorytetowy cel, którego imię nigdy nie zostało nominowane. Stąd kompletna tajemnica, nawet jeśli profil Seko Fofana jest satysfakcjonujący. Ale odtwarzacz RC Lens nie jest priorytetem dla Paryża, argumentując, że Louis Campos nie jest idealnym elementem do badań, które odbywają się na tym poziomie. Jedyną wskazówką jest to, że będzie to gracz, który obecnie gra za granicą, ale znał już Ligue 1 w przeszłości. Na przykład w ostatnich latach PSG było powiązane z graczami takimi jak Tiémoué Bakayoko, którzy mogliby pasować do tego profilu, ale Luis Campos wciąż celuje w przedmiot w najlepszym przejściu swojej kariery, jeśli jego celem jest zwiększenie PSG i kupienie kogoś, kto może dołączyć startowa 11.

READ  ATP - Montreal 2022 - Wyniki - Pierwszy świetny Pablo Carreno Busta - Informacje sportowe - Skate

Szepnij dwa utwory jednocześnie

Ta informacja ma już talent do rozpalania ognia w tej drugiej części okienka transferowego, co zapowiada się burzliwie w PSG, z licznymi odlotami, celowo wąską grupą, ale wciąż może być jeden lub dwa przyjazdy. A dla tego słynnego, tajemniczego mężczyzny w środku, kilka nazwisk zostało powiązanych z mistrzem Francji, niektórzy paryscy wyznawcy pamiętają, że Fabinho, centrum Liverpoolu i były gracz Monako, zaznaczył kilka pól, nawet jeśli znalezienie Brazylijczyka wydawało się prawie niemożliwe Brazylijski. Czerwoni. Innym szeptanym nazwiskiem jest Geoffrey Kondogbia, były twarda masa RC Lens, który podróżował po Europie, a teraz gra w Atlético de Madrid. Utwory i tak działały z uznaniem, co siłą rzeczy zaostrza apetyty kibiców PSG na sierpień.