Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Funko Pop! Halo: Dostępna jest postać Master Chief z limitowanej edycji! | Xbox One

kampania nieskończona aura Jest dostępny od 8 grudnia i pozwolił wielu graczom zanurzyć się w świat serii. Oprócz wersji gry udostępniono wiele elementów pochodnych. Dziś jest to bardzo popularna marka Funko i Funko Pop! który ma zamiar wydać postać dedykowaną Master Chief w limitowanej edycji przez 20 lat franczyzy.

> Zamów posąg w przedsprzedaży

> Zamów figurkę + kubek w przedsprzedaży

Zamówienia w przedsprzedaży otwarte dziś wieczorem

Entuzjaści licencji mogą zamówić w przedsprzedaży kopię tego numeru, która jest również dostępna w opakowaniu z kubkiem i brelokiem. To jest proste Sklep Xbox o które możesz poprosić.

Figurka winylowa Funko Pop! Wyłącznie z okazji 20. rocznicy Master Chief, Master Chief pojawia się w swojej oryginalnej zbroi MJOLNIR Mark V, w unikalnym matowym czarnym wykończeniu inspirowanym logo Halo 20th Anniversary. Figurka jest dostarczana w klasycznym pudełku Funko, z etykietą autentyczności ze sklepu Xbox Gear Store.

Zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte, a dostawa międzynarodowa została określona jako dostępna. Ze względu na ograniczony wygląd tej wersji możliwe jest zamówienie w przedsprzedaży maksymalnie trzech opakowań figurki.

Należy jednak pamiętać, że wysyłka jest zaplanowana na 29 kwietnia 2022 r.

READ  AliExpress obniża cenę nowego telefonu Xiaomi 12