Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Free ujawnia, ilu abonentów Freebox korzysta z aplikacji Oqee TV

Free ujawnia, ilu abonentów Freebox korzysta z aplikacji Oqee TV

Free jest zadowolony z sukcesu Oqee w ruchu i innych mediach. Nowa oferta Oqee Ciné AVOD ma usprawnić jego użytkowanie.

Po raz pierwszy zintegrowany z Freebox Pop, gdy został uruchomiony latem 2020 r., interfejs Free TV Home był dostępny w następnym roku na smartfonach i telewizorach Samsung Smart TV, zanim trafił na inne media, takie jak Apple TV i Android TV. Jeśli początkowo uprawnieni byli do tego tylko abonenci Freebox Pop i Delta Pop, to dziś ze stacjonarnego ISP może korzystać 7,18 mln abonentów.

Pokazując roczne liczby dla The Iliad, dyrektor marketingu Free’s, Camille Perrin, na krótko powraca do roku Oqee. Bilan, bezpłatna aplikacja telewizyjna „Rośnie, ponieważ dzisiaj jest 2 miliony aktywnych użytkowników”ujawnił. Dzięki zespołowi w pełni oddanemu jego rozwojowi, Oqee jest oferowany jako Wyjątkowy sposób oglądania telewizji.

Kwalifikacja, która logicznie rozpoczęła się od uruchomienia Oqee Ciné na początku marca, oferta AVoD odtwarzacza dostępna dla wszystkich abonentów Freebox, zintegrowana bezpośrednio z Oqee w ruchu, ale także na wszystkich innych nośnikach oprócz odtwarzacza Révolution i Devialet (bezpośredni dostęp za pośrednictwem dedykowanego aplikacja). To nowe wzbogacenie powinno w przyszłości zwiększyć liczbę użytkowników Oqee.

Ten artykuł został zaczerpnięty ze strony internetowej Univers FreeBox

READ  Gdzie w czaszce i kościach można odnaleźć ślady przeszłości?