Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Free stale aktualizuje swój wzmacniacz WiFi

Free stale aktualizuje swój wzmacniacz WiFi

Po pierwszej aktualizacji na początku tygodnia program uruchamiający publikuje nowe oprogramowanie dla swojego repeatera i jest dostępne z Freebox Pop i Delta.

Możesz teraz skorzystać z nowej wersji 1.5.15 swojego wzmacniacza WiFi. W szczególności zaleca się naprawienie błędu, który powoduje, że port Ethernet repeatera nie nadaje się do użytku w niektórych sytuacjach.

Aby skorzystać z tej aktualizacji, konieczne jest jednoczesne zaktualizowanie serwera Freebox do wersji 4.3.2. Następnie wszystko, co musisz zrobić, to zrestartować swoje przemienniki.

Skąd mam wiedzieć, czy to mój duplikat WIFI Pop został zaktualizowany?

Przejdź do aplikacji Freebox Connect, dostępnej pod adresem iOS i dalej Wygląd męski (Kliknij łącza, aby go pobrać). Na stronie głównej powinieneś zobaczyć duplikat jako część twojego wyposażenia Freebox. Jeśli nie, przejdź do listy wyposażenia.

Kliknij swój repeater, a następnie przejdziesz do strony poświęconej informacjom związanym z Twoim urządzeniem. Przejdź bezpośrednio do „innych informacji”. Pamiętaj, że jeśli nie ma Cię w domu, możesz ponownie uruchomić repeater bezpośrednio z aplikacji za pomocą dedykowanego przycisku u dołu tej strony.

READ  Te maleńkie palce robota pozwalają ludziom na interakcję z owadami