Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Francuski zespół – Afera Pogby: genialny cios dla „Minnie” Raioli

Sprawa Paula Pogby zrobiła pschiiit, przynajmniej ze strony jego oskarżonego brata Matthiasa, który uspokoił sytuację przez swojego prawnika. Za tym wszystkim stoi mądra kobieta, dziedziczka Mino Raiola.

Dwa tygodnie po ujawnieniu, że Mathias Pogba wysuwa bardzo poważne oskarżenia pod adresem swojego brata i innych postaci ze świata futbolu, Starszy brat Paula Pogby połknął jego kapelusz. Za pośrednictwem swojego adwokata powiedział w piątek, że nie powie więcej w mediach społecznościowych, w przeciwieństwie do wszystkiego, co wcześniej zapowiadał. Oczywiste jest, że słynne dowody palenia, a w szczególności potencjalny miraż przeciwko Kylianowi Mbappe, nie powinny się ujawnić. Przynajmniej w ten sposób, ponieważ śledztwo jest w toku, a sprawiedliwość rozpocznie się do końca tej sprawy. ” Matthias Pogba, który przede wszystkim dąży do uspokojenia sytuacji ze swoim bratem, od tej pory dotrzyma słowa sędziom śledczym odpowiedzialnym za tę sprawę, jeśli będzie to konieczne. Powiedziała radę napastnika, który przeszedł przez niższe dywizje Hiszpanii, Francji czy Anglii.


Jak można wytłumaczyć to odwrócenie sytuacji, kiedy kilka dni temu Matthias Pogba potwierdził swoje oskarżenia, a przede wszystkim dobrze wyjaśnił w filmie, że nikomu nie powinien przeszkadzać cały szum medialny. Ale w rzeczywistości kontratak wzniecony przez klan Paula Pogby odniósł skutek, w szczególności skarga złożona przez gracza po próbie wymuszenia, która miała miejsce 14 lipca w Juventusie Turyn. Raffaella Pimenta była gotowa oddać sprawy w ręce policji, aby wyjaśnić, że reprezentant Francji był w tej sprawie ofiarą. A także, aby ostrzec Francuzów, ponieważ wydarzenia miały miejsce na uboczu meczu Blues zeszłej wiosny. Wreszcie detektywi wkrótce ją usłyszeli. Również sposób na przewidywanie przecieków, bo taka sytuacja musiała raz po raz odbić się na graczu.

Witamy przecieki w prasie?

Bizneswoman, która studiowała prawo międzynarodowe w São Paulo, dobrze zna Paula Pogbę i z łatwością namówiła go, by przeszedł przez drzwi komisariatu policji w Turynie. Mino Raiola współpracuje ze sobą od 20 lat, kiedy niedawno zmarły agent zaczął wspinać się po świecie futbolu, zyskując coraz większe wpływy u La Pioche, która często nazywa ją swoją „drugą mamą”. Bardzo zajęty tego lata, kiedy Erling Haaland oraz reprezentant Francji przeniósł się z Manchesteru United do Juventusu, potraktowałem sprawę tej próby szantażu bardzo poważnie. W swoim pierwszym filmie znalazła się również na celowniku oskarżeń Matthiasa Pogby, szczególnie ze względu na jej ogromny wpływ na Paula Pogbę. A w przypadku Le Monde, gdyby szczegóły skargi złożonej przez Turyńczyków wyciekły do ​​mediów, mogłoby to nie być jej całkowicie obce. Nie pozwoliło to w żaden sposób odwrócić trendu i zalegalizować problemu. A wszystko to ze względu na spadkobiercę imperium Raiola, bez najmniejszego oświadczenia w prasie, od której była znacznie bardziej odległa niż jej mentor.

READ  Rafael Nadal pokonuje Daniila Miedwiediewa 6-3, 6-3 w półfinale Acapulco ATP 500 i zmierzy się z Cameronem Norrie w finale