Francuska drużyna siatkówki kończy swój tydzień w Orleanie złą notą przeciwko Brazylii

Reprezentacja Francji fałszywie zakończyła turniej siatkówki w Orleanie. The Blues zakończyli tydzień Ligi Narodów porażką z Brazylią (3:1). Posiadacze zawodów, Francja nie jest obecnie w pierwszej ósemce kwalifikacji.

Francuska siatkarka przegrała z Brazylią (3:1) w niedzielę na zakończenie tygodnia Ligi Narodów w Orleanie, gdzie wygrała tylko połowę meczów, co komplikuje wyścig o awans do finału. The Blues, kibice rozgrywek, liczą po dwóch tygodniach późnego zwycięstwa (trzy zwycięstwa na pięć porażek) w rankingu Holandii, ósmego i ostatniego, który zakwalifikował się do finałowej ósemki z Gdańska od 19 do 23 lipca.

Dużo odpadów

Będą musieli osiągnąć niemal bezbłędny występ w Anaheim (USA) podczas trzeciego i ostatniego tygodnia etapu wstępnego, od 4 lipca, w nadziei na udział. Będą przeciwstawiać się Iranowi, Serbii, Stanom Zjednoczonym i Niemcom. W niedzielę przegrali z Brazylią (20-25, 24-26, 25-19, 23-25) z Argentyną w pierwszym meczu (3-1), odnosząc dwa zwycięstwa z dwoma najskromniejszymi przeciwnikami, Kubą i Kanadą (3). 0) za każdym razem. Obecni mistrzowie olimpijscy, prawie kompletni w Orleanie po tym, jak drużyna B ustawiła się w pierwszym tygodniu w Japonii (jedno zwycięstwo przeciwko trzem przegranym), ponieśli wiele strat w pierwszych dwóch setach.

W ataku (tylko 10 zwycięzców w pierwszym), a zwłaszcza w serwisie: siedem błędów w drugim, w tym te dwie konfrontacje kilka metrów dalej Stephena Boyera i Daryla Poltora lub w siatce Kevina Tilly’ego, który oferuje drugiego seta, Zwyciężył w Auriverde. Poprawili sytuację w trzecim secie (dwa błędy serwisowe, 18 zwycięskich ataków, w tym 6 Boyera), a także zdążyli liczyć na solidność w obsłudze swojego kapitana (pod nieobecność Benjamina Toniottiego) Antoine’a Brizarda.

W czwartym secie podopieczni Andrei Gianniego walczyli ze stratą powietrzną (z 17-15 dla nich do 21-18 dla Brazylii), po czym wrócili do 22-22, a następnie ulegli przewadze Brazylii na oczach prawie 9500 widzów na CO. „Met Arena w Orleanie.

READ  Marion Ross, oferta nie do odrzucenia?