Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Francuska aplikacja do przesyłania wiadomości jest bezpieczniejsza niż WhatsApp

Skred to bardzo francuski UFO, który chce zrewolucjonizować świat komunikatorów internetowych, broniąc pełnego bezpieczeństwa i wolności!

Widać wyraźnie, że aplikacje dedykowane do wymiany za pomocą wiadomości stały się częścią naszego codziennego życia, do tego stopnia, że ​​niemal zastępują legendarne SMS-y. Jedynym problemem, nie najmniej ważnym, jest bezpieczeństwo. Jak możesz upewnić się, że pliki, które udostępniasz swoim kontaktom, pozostają wyłączne i nikt inny nie ma do nich dostępu? Zaniepokojenie jest teraz francuską odpowiedzią na to.

Jeśli jej nie znasz, zapamiętaj to imię: Skred! To jest aplikacja JESTEM Jest uruchamiany od 2017 roku przez Skyrock Group. Rewolucyjna i używana przez ponad 9 milionów osób aplikacja staje się francuską alternatywą dla WhatsApp.

Skred Messenger, alternatywna francuska aplikacja do przesyłania wiadomości dla WhatsApp?

Od czasu nowej aktualizacji ogólnych warunków korzystania z amerykańskiej aplikacji WhatsApp, która tak naprawdę nie pozostawiała użytkownikom wyboru, pojawiły się wątpliwości co do prawdziwej poufności informacji udostępnianych w sieci. W rzeczywistości od 15 maja użytkownicy aplikacji do przesyłania wiadomości zostali zmuszeni do zaakceptowania nowych warunków, ryzykując, że skończą z prawie bezużytecznym kontem.

Jeśli aktualizacje nie wywołały wcześniej poruszenia, to ostatnie ujawniło to WhatsApp udostępnił dane Facebookowispółka dominująca od 2016 roku. Jeżeli, zdaniem grupy, cel jest całkowicie komercyjny i pozostawiony w gestii użytkowników (którzy w przypadku odrzucenia będą widzieć ich aplikację stopniowo pozbawianą funkcjonalności), należy uznać, że kwestia poufności pozostaje nierozwiązana.

W ten sposób Skred wygrał bitwę o wolność, oferując aplikację, która nie pozostawia wątpliwości co do znaczenia bezpiecznych wiadomości cyfrowych. Podkreśla fakt, że nie ma potrzeby posiadania numeru telefonu i adresu e-mail i jest całkowicie niewykrywalny.

Zobacz też: WhatsApp: wskazówki, jak dowiedzieć się, czy ktoś Cię zablokował

Dlaczego warto wybrać Skred jako aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych?

Od czasu premiery w 2017 r. Skred zdołał przyciągnąć coraz więcej użytkowników dzięki poszanowaniu prywatności i bezpiecznej komunikacji. Na początku tego wyzwania był Pierre Bellanger, wysoce praktyczny dyrektor generalny Skyrock, który wraz ze swoimi inżynierami wyobraził sobie całkowicie francuską aplikację, która zapewniłaby pełną kontrolę użytkownikom i doskonałą ochronę ich danych osobowych.

skred: Bezpieczna francuska aplikacja do przesyłania wiadomości: Funkcje

Szyfrowanie typu end-to-end dla większego bezpieczeństwa

Skred Messaging zapewnia szyfrowanie typu end-to-end, co oznacza, że ​​tylko dwa kontakty, z którymi się komunikujesz, mają dostęp do treści swoich wiadomości. Ponadto plik APK nie korzysta z żadnego serwera, a zatem działa w trybie peer-to-peer, zapewniając doskonałe bezpieczeństwo plików, które nie są w żaden sposób przechowywane. Ważny standard, który zapewnia, że ​​żaden adres IP, numer telefonu ani żadne inne informacje nie są przesyłane do sieci społecznościowych w celach marketingowych. Nie oczekiwalibyśmy mniej od aplikacji stworzonej przez stację radiową, która opowiada się za wolnością wypowiedzi dla wszystkich.

Zobacz też: Jak czytać usunięte wiadomości WhatsApp?

Całkowicie darmowa i anonimowa aplikacja mobilna

Certyfikowana przez Anssi (Krajowa Agencja ds. Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych) aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych Skred została opracowana we współpracy z firmą Inria. Jest bezpłatny do pobrania na Androida i IOS i nie wymaga abonamentu, operatora telefonicznego (stąd brak karty SIM ani numeru) ani poczty e-mail, aby działać. Nie ma hasła ani nazwy użytkownika do połączenia, wszystko odbywa się w najprostszy możliwy sposób z zachowaniem pełnej poufności. Tytuł i gotowe! Może być używany we wszystkich sieciach, zapewniając, że Twoje wymiany są szybkie i niepowtarzalne.

skred Bezpłatna i anonimowa aplikacja do przesyłania wiadomości

Jeśli miałeś jakiekolwiek wątpliwości co do zdolności Francji do konkurowania z gigantami Doliny Krzemowej, Skred zdobył wszystkie głosy. Dzięki prostej, ale skutecznej aplikacji udało się udaremnić kontrolę amerykańskich służb wywiadowczych na danych internautów. Współczesny design w odcieniach różu, logo sugerujące zamek lub oko (to zależy!) i super ergonomiczny interfejs. Koktajl to zdecydowanie hit.

Zobacz też: Jak zapobiec „Ta wiadomość została usunięta” w WhatsApp?

Funkcje aplikacji Skred

Komunikator Skred umożliwia swoim użytkownikom tworzenie tylu kont, ile chcą. Jest więc idealny dla osób, które chcą mieć niezależną tożsamość do życia prywatnego i pracy. Umożliwia wymianę tekstów, filmów, zdjęć, muzyki, plików i programów.

Aplikacja Sked jest komunikowana za pomocą wiadomości pisemnych, połączeń głosowych, a także wideo. A najciekawsze jest to, że wiadomości usunięte w rozmowie zostaną również usunięte z odbiorcy. Dość powiedzieć, że jest to idealne rozwiązanie na wygórowane oczekiwania użytkowników mobilnych, którzy poszukują usługi, która w końcu zapewni im pełną poufność i open source.

READ  Fortnite wchodzi w tryb NBA! | NBA