Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Francja-Polska, nasze porady dotyczące zakładów

Francja-Polska, nasze porady dotyczące zakładów

Opublikowano 4 grudnia 2022 r

Zaktualizowano 8 czerwca 2023 r

Zarejestruj się w ParionsSport i skorzystaj z bonusu powitalnego do 12 grudnia: wygraj do 100 € w darmowych zakładach, stawiając do 50 €.

Francja od początku do końca

Po drugim błędzie swojej drużyny w meczu z Tunezją (porażka 1:0) Francja w niedzielę będzie walczyć o miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Świata 2022. W starciu z Polską podopieczni Didiera Deschampsa będą musieli to zrobić, jeśli im się to uda. Szanuj ich pozycję i zakwalifikuj się bez zbytniego cierpienia. Różnica poziomów na papierze jest tak duża, że ​​Kylian Mbappe i jego zespół mogą zdominować dyskusję od końca do końca. Dlatego właśnie widzimy ich przed tablicą wyników zarówno do przerwy, jak i po końcowym gwizdku.

Francja prowadzi co najmniej jednym golem do przerwy i na koniec meczu >> Kurs 1,75 na ParionsSport (kursy mogą ulec zmianie).

Źródło obrazu: Panorama

Bramka Kyliana Mbappé

Obecnie Kylian Mbappe znajduje się na szczycie listy najlepszych strzelców Pucharu Świata wraz z kilkoma innymi zawodnikami (Alvaro Morata, Marcus Rashford itd.) i charakteryzuje się doskonałą dynamiką. Po większej części meczu z Tunezją francuski napastnik wrócił na swoje miejsce w meczu przeciwko Polsce. Jego zwinność, szybkość i umiejętność wyprzedzania przeciwników powinny zdziałać cuda w starciu z ciężką obroną przeciwnika. Logiczne wydaje się więc, że strzeli on czwartego (lub więcej) gola w rozgrywkach przeciwko partnerom Roberta Lewandowskiego.

Kylian Mbappé zdobywa bramkę w trakcie meczu >> Kurs 1,90 na ParionsSport (kursy mogą ulec zmianie)

Zarejestruj się w ParionsSport i skorzystaj z bonusu powitalnego do 12 grudnia: wygraj do 100 € w darmowych zakładach, stawiając do 50 €.