Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Foot OL – słabe OL przeciwko słabym, szokującym statystykom! – Olympique Lyon

Peter Boss miał kolejny bardzo skomplikowany wieczór w lidze w Bordeaux w niedzielny wieczór (2-2). OL nie robi postępów i nie wygrywa już z najgorszymi drużynami w Ligue 1.

sytuacja jest niebezpieczna. Od 6 grudnia Olympique Lyonnais zajmuje 12. miejsce w tabeli Ligue 1, z jednym meczem mniej w toku przeciwko OM. Peter Boss i jego ludzie zremisowali dwie słabe oferty, które wciąż trzymały ich poza podium. U siebie z Reims (1-2) iw niedzielę wieczorem z Girondins de Bordeaux (2-2). OL uniknął nawet najgorszego w dogrywce, z dwiema dużymi szansami na Purdue. Po raz kolejny Lyonnais była na miejscu spotkania w ostatnich momentach meczu, ponieważ w tym sezonie straciła już sporo punktów. Anthony Lopez po raz kolejny stał się ratownikiem. Portugalski bramkarz ma świetny sezon, a mimo to w 16 meczach puścił już 25 bramek. Przejście do tylnej trójki nie pomogło. Zaciśnięcie pętli wokół Petera Bossa.

Żadnego zwycięstwa nad ostatnią piątką francuskiej pierwszej ligi!

Podsumowując niepokojący początek sezonu OL, warto podkreślić jedną pouczającą statystykę. Lyon nie wygrał żadnego ze swoich 4 meczów w ostatnich 5 meczach mistrzostw Francji. Lyon zmierzył się u siebie z Clermont (3:3) i Lorient (1:1), a tym samym z Saint-Etienne (1:1) i Bordeaux. Trudno jest zdobyć miejsce na wyższych szczeblach Ligue 1 z takimi wynikami przeciwko „juniorom”, chyba że jesteś naprawdę imperialny przeciwko dużym, co jest dalekie od przypadku OL. ten sezon. Peter Boss, który wciąż jest wspierany przez jego kierownictwo, na razie będzie mógł naprawić sytuację na Groupama Stadium przeciwko Metzowi 22 grudnia. czas przemija.

READ  Mateta, odwrócona w Saint-Etienne