Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ekspres sportowy

Pierre III w Stanach Zjednoczonych!

Triathlon. Sobota, na legendarnym torze Daytona, Marjolina Pierre Swój sezon zakończył imponująco dobrym trzecim miejscem (3h34,37) w Clash Daytona (.Ponownie realizując ostatni odcinek dla pieszych naddźwiękowych (1h04’56 na 18 km). Mignon leży na ziemi po upadku.”Pedałów już nie dało się kręcić, puściłem się jak się zatrzymałem bo nie mogłem odkręcić pedałów”, wyjaśnia Chartenais w sieciach społecznościowych.Na drugim miejscu znajduje się tylko Amerykanka Jackie Hering (3.32.49) i Lucy Hall (3.33.12), Brytyjka.

9. Zjazd na Interligues

Sporty. W niedzielę dokonano przeglądu regionalnej siły roboczej GAF w Saint-Etienne, z wyborem Reunion złożonym z gimnastyków z Port, Saint-Pierre i Saint-Denis. Podczas tych przerw gimnastyczki z Réunion zajęły dziewiąte miejsce (z 13). Specjalne odniesienie do Lucia Picard, najmłodszy z gangu, który w 2013 roku zajął trzecie miejsce. Regionalnie pierwszy w sezonie Puchar Świąteczny odbędzie się w dniach 11-12 grudnia.

Prawdziwy sukces w Paryżu

MUAY-THAI. W cyrku Bormanna w Paryżu, podczas Grand Prix Francji Muay Thai, barwy Zjazdu w niedzielę zabrzmiały wysoko. Nasi trzej reprezentanci zademonstrowali jakość bojowników Al Jazeera. W swoim pierwszym występie na tym poziomie Hassan Hamilcaro (ASCDTS) wygrał w pierwszej rundzie przez KO nad Radjim Torfikim. Stephen Martin (Team Virabol), benedyktyni, zwyciężyli decyzją sędziów przeciwko Goranowi Chevalierowi. w ostatnim, Jeremy Bate Główną atrakcją wieczoru była impreza. Z legendą dyscypliny, Tajkiem Kongsakiem (163 zwycięstwa, 61 porażek, 2 remisy), Saint Joseph, odstawiony od walki na prawie dwa lata, wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Jego prestiżowe zwycięstwo powinno otworzyć przed nim nowe drzwi. Wkrótce planowane jest ogłoszenie w tej sprawie.

szczera ręka

Paris SG na swojej chmurze

LIQUIMOLY GWIAZDY. W mistrzostwach kraju Paris SG kontynuuje swoją zwycięską passę, eliminując Nancy (37-26). Benoit Kenkod Ponownie skuteczny (2/2). Dunkierka zaskoczyła Patricka Casala w Chartres (27-26). Edson Emery (1/2, 5 asyst), powrót Reunion, nie wpłynął korzystnie na wynik spotkania. Limoges i Natan paquiomKto nie brał udziału w meczu, nie osiągnął pozytywnego wyniku w Creteil (32-31). Ludwik DesprioNa wakacjach na wyspie nie pokonał Sissona Rin w Chambéry (31-27). Pays d’Aix przewidział, że jego spotkanie z Saran zostało przełożone.

READ  Formuła 1 | Verstappen woli „trzymać cię z dala od toru” według Hamilton

każdy szok

Priolleg. Dijon (drugi) otrzymał American Evry (pierwszy) za szok na szczycie dwunastego dnia. Niestety, Louis Baskett (2/2) Burgundowie nie znaleźli oferty przeciwko Ile-de-France (29-38). Ze swojej strony JS Cherbourg (czwarta) odniosła duży sukces w wyścigu wspinaczkowym w Pontault Combault (23-24). Jeśli nie osiągnie znaczącego procentu przestojów (27%), Gauthier Ewa Dominował w tym zwycięstwie (12 rzutów obronnych) przeciwko Koszyk Lilian (0/1, 2 straty piłki). Walencja i Jackson Bavady (1/3), szukając punktów za utrzymanie, pokonał u siebie Niceę (22-25). Podobnie jak Besançon, pokonany w Sarbourg (34-30). Adrian Claire Próbowałem dużo (2/7, 2 podania, 4 straty piłki) bez powodzenia. Marius Randrianzino był nieobecny.

buntownicy w Paryżu

Puchary europejskie. W obliczu polskiego ogra, Kielc, Paris Saint-Germain dogonił i kontynuował swój marsz w Lidze Mistrzów ze zwycięstwem 32-27. Benoit Kenkod (2/2) Zrobiła swoją część. W Lidze Europejskiej w fazie grupowej PAUC już odpadł, przegrywając z Sävehof (33-31). Ale Nicholas Clare zamienił studnię na łódź (4/6). Clément Asparon Był na karcie USAM, ale nie wszedł podczas domowego zwycięstwa do Tatabanya (24-22).

Miluza przejmuje prowadzenie

N1M. W elitarnej grupie, ASPTT Mulhouse/Rixheim został mocno uderzony posyłając Gonfreville (33-27). autor ośmiu bramek, Jordan Francois Marie Był znaczący obok Mulhouse, który objął prowadzenie przed Bordeaux. Rezerwa Paris Saint-Germain w kraju została przywrócona z dużym marginesem w stosunku do Świętych Stanów Zjednoczonych (36-21). Noe Linklum Był w swoich standardach (4/7), gdyEtienne Claire Był bardziej dyskretny (2/2) w drugim obozie. Vincent Abner Nie zagrał podczas sukcesu Grand Poitiers 86 przeciwko Elite Val-d’Oise (34-31). Jeffrey Mtema (8/13) Duży wkład w zwycięstwo Saint-Cyr w Vendée, w Pouzauges (21-26), w puli 2. Tourangaux może mieć oko. w stawie 3, Ludovic Acati (4/4) i Jerome Huaro Dobra passę kontynuowali z HB Hazebrouck 71, który wyeliminował Lille Metropol (18-24). Olivier Ah Soo (6/7) był równie skuteczny, gdy otrzymano Savigny (26-34). Wreszcie, na południowym wschodzie, Rezerwat Phoenix w Tuluzie udał się do Ajaccio (29-27), Don le baye. Montpellier (2) wygrał strzałem głową po przegranej u siebie z Martigues (26-34). Maxime Isnard To nie był wspaniały dzień (1/3). Jan Benard (1/2) i Draguignan ten sam los spotkał Bagnols (31-36), gdzie Johan BoyidoKapitan został zwolniony (5/9). Chociaż to Kilian Robert Kontynuuj naukę N1. Clément Asparon Nie była to część wyprawy USAM (2) do Crau (35-31).

READ  Everton ustalił cenę za Moise Kane

Klein, premiera

Poniżej 18 lat. Rezydent w Centrum Szkoleniowym Stella Saint-Maur od sierpnia, Mile czysteLewy obrońca Stelli Saint-Maur, który miał na koncie szereg występów w N1F (43 gole w 11 meczach), został powołany do trenowania z reprezentacją Francji do lat 18 w dniach 12-19 grudnia. Po pobycie w House of Handball Bleuettes udają się na Węgry i do Siofok, gdzie biorą udział w tytułowym turnieju (17-19 grudnia).

Rugby Express

Lorette z powrotem w XV

Piłka nożna. i top 14, Laureat Wacława Wrócił na początku piętnastej. Jednak numer 6, Sky and White, strzelony w 56. minucie, nie zdołał powstrzymać zwycięskiego ataku Custera (25-3). Mateusz Rodor, połówkowy rezerwowy scrum, grał dla USA Perpignan podczas porażki w Montpellier (30-6). W Pro D2 Pierre Renaud Był w grupie Carcassonne, która pokonała Béziersa (24-18). Ale poprzedni globalny program lotniczy ograniczał się do marginesu. Rafael Sanchez Był przeciwnikiem podczas remisu między Montauban i Grenoble (25-25), zanim odszedł w wieku 58 lat. Z drugiej strony, Florent Masip To nie był wyjazd, który przegrał Provence Rugby na Mont-de-Marsan (32-13).