Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fobos został wkrótce zaadaptowany przez Victora Dixona do serii

Ta epopeja w 5 tomach została już sprzedana we Francji i na całym świecie w ponad 250 000 egzemplarzy. Będzie on teraz dostosowany do telewizji i platform oraz będzie dostępny dla widzów nastolatków i dorosłych na całym świecie.

Napisany przez Victora Dixena, francuskiego scenarzystę i pisarza mieszkającego w Stanach Zjednoczonych, Saga Fobos Jest to obecnie jedno z najbardziej kreatywnych wydarzeń literackich ostatnich lat, łączące science fiction z telewizją reality. Chwalony przez publiczność i epickich krytyków Fobos Otrzymał kilka nagród, w tym prestiżowe Imaginals i Chimera Awards w 2016 roku.

Przetłumaczona na kilka języków, w tym angielski, holenderski i polski, ta historia, opublikowana przez Éditions Robert Laffont, zabiera nas w fascynujące przygody sześciu dziewcząt i sześciu chłopców różnych narodowości.
Ten ostatni, poruszający się w dwóch oddzielnych częściach tego samego statku kosmicznego, będzie miał sześć minut tygodniowo na uwodzenie i wybieranie się pod czujnym okiem kamer pokładowych. Są pretendentami do Genesis, najbardziej szalonego programu randkowego w historii, którego celem jest założenie pierwszej ludzkiej kolonii na Marsie.
Prawdziwa kosmiczna epopeja z wieloma zwrotami akcji, saga porusza również ważne tematy, w tym siłę mediów, międzynarodowe finanse, ludzką naturę i jej ambicje, a także ochronę środowiska.

Cyber ​​​​Group Studios ma na celu opracowanie audiowizualnego serialu telewizyjnego dedykowanego młodym ludziom. Seria, niczym dzieło literackie, zaprezentuje bardzo bogaty, dynamiczny i fascynujący świat z wieloma efektami specjalnymi.

Pierre Sismann, prezes Cyber ​​​​Group Studios skomentował: „ To wielki zaszczyt współpracować z utalentowanym Victorem Dixonem i mieć możliwość zaadaptowania Phobosa do serialu telewizyjnego. Ta nowa historia obiecuje widzom niezwykłe wrażenia dzięki aktualnym tematom, fascynującym przygodom i silnej tożsamości wizualnej. Cieszymy się, że możemy wykorzystać naszą wiedzę w służbie tego nowego i bardzo współczesnego programu science fiction. »

Victor Dixen, francuski scenarzysta i pisarz, autor FobosDodać: ” Karmił mnie dwiema wspaniałymi inspiracjami podczas pisania romantycznej epopei Fobos. Z jednej strony przestrzeń kosmiczną, która przemawia do nas blisko, do nas ludzi, zamieszkuje instynkt odkrywania nowych światów. Z drugiej strony przestrzeń medialna, którą zbudowaliśmy wokół nas na Ziemi, poprzez nasze programy reality show, nasze smartfony i nasze sieci społecznościowe. Jestem przekonany, że Cyber ​​​​Group Studios jest w stanie dostosować tę historię i uchwycić zarówno olśniewające światła wszechświata, jak i ciemność za kulisami reality TV.

Jako wielka fanka serialu animowanego mogłam docenić ich gwałtowny rozwój w ostatnich latach, przesuwanie granic wyobraźni i badanie nowych obszarów wyrazu. „Cieszę się, że projekt adaptacji Fobosa, szczególnie w serialu animowanym, został przywrócony do życia dzięki zespołom Cyber ​​Group Studios i jestem pewien, że jej talent i wymagania nadadzą tej historii nowy wymiar. Jako konsultant artystyczny jestem podekscytowany dołączeniem do załogi tego statku! »

READ  Quinté PMU - Pronostic du PRIX DE CHAMBERY 2 luty. 2022

« Ta adaptacja jest prawdziwym poświęceniem dla tej sagi i ogromnym talentem Victora Dixona ” podsumowuje Glenn Tavenik, dyrektor redakcyjny Roberta Lafont