Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Filtr „niegrzeczność” Koh Lanta oszałamia internautów

W ten wtorek, 12 października, odcinek 7 „Koh-Lanta: The Legend” został wyemitowany na TF1. Trzej wyrzutkowie starli się, a Clementine straciła panowanie nad sobą… tak bardzo, że gwałtownie zareagowała Dennisowi Brugniartowi. Reakcja rozwścieczyła internautów.

Od premiery minęło osiem tygodni Rocznicowy sezon „Koh-Lanta”. Chociaż fani wciąż walczą, aby przyzwyczaić się do tej zmiany atmosfery w noc transmisji, program nadal budzi emocje. I nie bez powodu… aby uczcić 20. rocznicę flagowego programu TF1, 20 kultowych mistrzów z poprzednich lat powróciło do tego rajskiego miejsca. Można powiedzieć, że poziom w tym sezonie jest szczególnie wysoki, a każda eliminacja jest bardzo trudna. We wtorek, 12 października, ciśnienie osiągnęło szczyt na wyspach Taha w Polinezji Francuskiej. Ten siódmy odcinek „Koh-Lanta: The Legend” był punktem kulminacyjnym tego bardzo oczekiwanego przez wszystkich fanów serialu wydarzenia, a mianowicie: Programu Ambasadorów.

Po długich dniach rywalizacji kandydaci, którzy nadal rywalizowali w dwóch zespołach, byli gotowi do ponownego spotkania. Jednak przed spotkaniem na tej samej wyspie poszukiwacze przygód musieli wyznaczyć dwóch ambasadorów, co jest najbardziej wrażliwym i strategicznym posunięciem w grze. Co więcej, oglądając ten odcinek „Koh-Lanta”, internauci tylko „spieszyli się, aby poznać nazwiska obu ambasadorów, a przede wszystkim poznać nazwisko osoby, która została wyeliminowana z gry i na koniec dokonać wyboru spadł na Phila i Laurenta.”

„Zły Clem”

Ale przed tą dyskusją między ambasadorami Phil i Laurent ze zdumieniem spotykają troje ocalałych z serialu, którzy spędzili ostatnie dni na wyspie wygnańców. Czekając na długo oczekiwaną konfrontację, dwaj mężczyźni wzięli udział w swoim ostatnim pojedynku. Ugo, Clémence i Clémentine zmierzyli się w teście domina. Napięcie osiągnęło szczyt, a presja szybko wzrosła… tak bardzo, że Clementine odwróciła się od Dennisa Brugniarta. Zachowanie, które zszokowało wszystkich internautów, a niektórych nawet rozgniewało.

READ  Hulusi Akar spotkał się ze swoim polskim odpowiednikiem, Mariuszem Błaszczakiem

„Co sprawia, że ​​jestem szczęśliwy”

Ze swojej strony nie wypuścił słynnego animatora i postawił poszukiwacza przygód na swoim miejscu. Wyjaśnij jej, że może obwiniać się tylko wtedy, gdy przegra tę mękę… sekwencję najszczęśliwszych subskrybentów Twittera.

„wino”

W końcu, po tym krzyku przeciwko symbolicznemu prezenterowi TF1, Ugo i Clemens byli w stanie zakwalifikować się do powrotu do zjednoczonego zespołu. Dla niektórych Clementine zasłużyła na swoją porażkę, a niektóre tweety wspominały nawet historię Karmy…

A szum wokół Clementine nie skończył się na tym. Po jej klęsce poszukiwacz przygód „Koh-Lanta: The Legend” postanawia zemścić się i zmienić oryginalną strategię wszystkich dziewczyn, wyzywając kilkakrotnie imię Kumba. Wyjaśniła dwóm ambasadorom, Laurentowi i Philowi, że ten sojusz między dwiema dziewczynami był całkowicie jej winą. Ale czy w takim razie wezmą pod uwagę jego sekrety? Dość powiedzieć, że ósmy odcinek nowego sezonu „Koh Lanta” musi być wybuchowy.

Możesz być również zainteresowany tą treścią: