Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Filmy i seriale już wkrótce w PS Plus

Filmy i seriale już wkrótce w PS Plus

Playstation Plus może ładnie rozszerzyć swój wyświetlacz. Producent ujawnił Playstation Plus Video Pass na oficjalnej polskiej stronie Sony. Zgodnie z opisem opublikowanym przez firmę, nowa usługa będzie oferować filmy i seriale abonentom Playstation Plus. Od tego czasu reklama została usunięta ze strony internetowej Sony.

Kredyt: Sony

Może ktoś pomylił się w Sony w środę 21 kwietnia 2021 roku. Tak naprawdę przeciek na oficjalnej polskiej stronie PlayStation ujawnił istnienie nowej usługi: Playstation Plus Video Pass. Logo i opis pomocy technicznej, ta usługa zapewni dodatkowe treści dla subskrybentów Playstation Plus Podobnie jak programy telewizyjne lub filmy.

Zgodnie z krótkim podsumowaniem usługi (po usunięciu), dostęp do Playstation Plus Video Pass będą mieli tylko subskrybenci Playstation Plus, którzy wcześniej wykupili bezpłatny okres próbny. Który trwałby od 22.04.2021 do 22.04.2022. Aby doprecyzować usługę, znajdujemy plakat do trzech filmów, a mianowicie Trucizna, zombie i podwójne stuknięcie I nabiegły krwią. Wszystkie produkty Sony Pictures.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ: Sony przyznaje się do błędu – sklepy PS3 i PS Vita nie zostaną ostatecznie zamknięte

PlayStation Plus
Kredyty: Kronika gier wideo

Jaki jest pierwszy krok do konkurowania z Xbox Game Pass?

Trudno jest stwierdzić, czy lokalna inicjatywa lub usługa ma zostać uruchomiona na wszystkich rynkach. Jednak producent szybko usunął reklamę. W każdym razie obecność tej Playstation Plus Video Pass jest zaskakująca. Na początku marca 2021 roku firma Sony ogłosiła, że ​​firma przestanie sprzedawać i wypożyczać filmy i seriale w PlayStation Store od 31 sierpnia 2021 roku ze względu na silną konkurencję ze strony platform streamingowych, takich jak Netflix czy Disney +.

Pozostaje kilka pytań: Czy ta usługa będzie oferowana bez dodatkowych opłat abonentom Playstation Plus, czy Czy cena abonamentu wzrośnie? Czy serial będzie również wyświetlany z subskrypcją Playstation Plus Video Pass? Czy katalog będzie ograniczony do Sony Pictures, Sony Picture Television i Funimation, spółki zależnej Sony, która specjalizuje się w dystrybucji animacji? Na razie te pytania pozostaną bez odpowiedzi.

READ  Mimo wyzwań izraelska misja na Ukrainie przesunęła się na propolskie

Jednak Sony może szybko zabrać głos w tym temacie. Na podstawie opisu usługi, Okres próbny Playstation Plus Video Pass powinien rozpocząć się w czwartek 22 kwietnia 2021 r. Aby kontynuować po tym. Przypominamy, że Sony potwierdziło, że rozwija konkurenta dla Xbox Game Pass. Playstation Plus Video Pass to prawdopodobnie pierwszy krok.

Źródło : Gry wideo Kronika