Festiwal Eugenblick – Róża Luksemburg 4 Allée des Cygnes Lauterbourg, 18 listopada 2023, 4 Allée des Cygnes Lauterbourg.

Lauterbourg, Pass-Rhin

Historia Róży Luksemburg, działaczki komunistycznej polskiego pochodzenia i genialnego polityka początku XX w. – czołowej postaci Niemieckiej Partii Socjaldemokratycznej u zarania ery nazistowskiej. Róża Luksemburg potępia wojnę i militaryzm w czasach, gdy pojawiają się napięcia międzynarodowe, które doprowadzą do jednej z największych tragedii w historii – historii ludzkości.
2023-11-18 Koniec: 2023-11-18. euro.
Aleja Łabędzi 4
Lauterbourg 67630 Fundacja Grande Bas-Rhin

Historia Róży Luksemburg, polskiej żydowskiej działaczki komunistycznej i genialnego polityka początku XX wieku – czołowej postaci Niemieckiej Partii Socjaldemokratycznej u zarania ery nazistowskiej. Róża Luksemburg potępiła wojnę i militaryzm w czasach międzynarodowych napięć, które doprowadziło do jednej z największych tragedii w historii ludzkości.

Historia Róży Luksemburg, działaczki komunistycznej legalnego pochodzenia i wybitnego polityka zasad Siglo XX – Postać zniszczona przez Niemiecką Partię Socjaldemokratyczną w objęciach ery nazistowskiej, Róża Luksemburg w jednej chwili potępiła wojnę i militaryzm oraz narosły napięcia międzynarodowe, zakończyła się jedną z największych tragedii w historii ludzkości.

Die Geschichte von Rosa Luxemburg, skrajna żydowska działaczka komunistyczna i jeden z czołowych polityków Fühen 20. Jahrhunderts – Róża Luksemburg walczy z przywódcą Partii Socjaldemokratycznej w Niemczech za nazizm. Jeśli będziecie się wystrzegać Kriega i Militarismusa, jak w międzynarodowym Spannungen, zginiecie in der Größten Tragödien in der Geschichte der Menschheit führten.

Zaktualizowano 11.02.2023 przez Biuro Turystyki Selz-Lauterburg

4 Allée des Cygnes Lauterbourg