Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fan „Camelot” bije nieoficjalny rekord za oglądanie filmu Alexandre’a Astaire’a

Arno Klein pobił oficjalny Rekord Guinnessa po 191 odsłonach „Camelotu”, ale problem z liczeniem starego rekordu zmusił go do podniesienia rekordu do 203. Ma to osiągnąć w sobotę.

Artykuł autorstwa

opublikowany

czas czytania : 1 minuta.

Kiedy kochamy, nie liczymy. Arnaud Klein, 34-letni montażysta mieszkający w Reims (Marne), pobije absolutny rekord oglądania filmu w sobotę 18 września, po raz 203. obejrzyj Camelot Alexandra Astaire’a. niewymieniony zapis Mściciele koniec gry przyjęty Przez amerykańskiego widza, w 2019 roku. “Poprzedni rekordzista miał problem. Jedno z kin w Stanach Zjednoczonych, które odwiedził, aby wziąć udział w tym wydarzeniu, zostało zamknięte i dlatego nie był w stanie dostarczyć niezbędnych dowodów dla Guinnessa. Wyciął ze swojej sumy 11 filmów, więc oficjalny rekord to 191 odsłon w Avengers Endgame., ale jeśli chcemy być idealni, to musi być 202”Arno Klein wyjaśnia w wywiadzie dla Wielka Fundacja Francji 3.

To jest niesamowite Wielki fan Aleksandra Astaire Aby pobić ten rekord, spędził w kinach ponad 350 godzin. Schudł też 13 kilogramów z powodu „Z powodu mojego ciągłego siedzenia szybko miałem problemy z retencją wody. Musiałem więc ćwiczyć, aby się tego wszystkiego pozbyć”, potwierdza. Jeśli czasem znalazł czas, by go stracić, mógł liczyć na wsparcie reżysera i fanów. Na Show 203 Arnaudowi Kleinowi towarzyszyć będzie 250 osób, które już odpowiedziały Zaproś go na portalach społecznościowych. “Nigdy nie myślałem, że może być takie szaleństwo”, przyznał.

READ  Tunel płatności: podstawowe błędy pozostają