Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Dlatego nigdy nie należy osądzać ludzi bez ich wiedzy”, męka restauratora denerwuje sieć

W najbliższą środę, 15 września 2021 r., M6 nadawał niepublikowany wcześniej kanał koszmar w kuchni Z Philipem Echebestem. I, zgodnie ze swoim zwyczajem, ten ostatni nie krył słów potępienia obojętności właściciela restauratorki z Isère. Ale dyskusja z tym ostatnim skłoniła go do zrewidowania swojego osądu. Głośniki są też bardzo niskie…

Przechwytywanie ekranu na żywo M6

po pomocy Restauratorzy, którzy wyróżnili się byciem? W zeszłym tygodniu Philippe Etchebest był w środę, 15 września, w restauracji w Notre-Dame de Volks, na południe od Grenoble. Tam poznaje Beatrice i Patrice, piętnastoletnią kucharkę i byłego kierowcę ciężarówki, na skraju załamania. Mając prawie 10 000 euro zadłużenia, para miała najniższy obrót w historii serialu. “Może eksplodować w każdej chwili!” – ostrzegła Beatrice.

Po przybyciu na miejsce wypadku, Filip Echebest Po raz pierwszy byłem mile zaskoczony otoczeniem wioski i powitaniem ze strony Patrice. Ale wystrój wnętrza restauracji jest poświęcony pasji tego ostatniego do motocykli i Johnny Hallyday nie przekonał go. „Jest tak brzydki, wygląda tak staro”. Coup de grace: Rysunek przedstawiający zmarłą siostrę Beatrice, która według szefa M6 „wrzuca chłód” do pokoju. Zimno jest również obecne w potrawie, którą znalazł Philip Echist, z potrawami ledwo gorącymi, wyraźnie pozbawionymi hojności.

Pozostało tylko spotkać się z Beatrice, kobietą chowającą się za piecem, i sprawdzić kuchnię. I jak zwykle Złe odkrycia następowały po sobie. Nie przestrzegano podstawowych zasad higieny między warstwą tłuszczu na okapie, pleśnią na ścianach a nieprzewodzącą zamrażarką. Ale Beatrice nie wydaje się go zbytnio niepokoić … Co więcej, szef kuchni był bardzo obojętny, nawet w czasie kręcenia. Sytuacja, która rozgniewała Philipa Eichebest i internautów.

Otrząsnąwszy się z tej sytuacji, szef kuchni bardzo szybko wyczuł, że restaurator, który wydawał się „powolny i wymarły”, trzymał w środku wiele rzeczy. Więc szybko zdecydował się na rozmowę z nią. Z pewnością nie spodziewał się rewelacji, którą zamierzała mu dać. Oprócz śmierci siostry w 2016 roku Beatrice cierpi na brak wsparcia ze strony towarzyszki, która nie zawsze myśli o jej pomocy i polega na niej.

READ  Rynek sieci dostarczania treści do telefonów komórkowych: przegląd globalny i regionalny (Ameryka Północna, Ameryka Łacińska, Europa, reszta świata) 2021

Ale pięćdziesięciolatka mówiła prywatnie o strasznej tragedii, z którą musiała się borykać w przeszłości i z której jeszcze nie wyzdrowiała: o stracie dwóch młodych dziewczynek, gdy były jeszcze dziećmi. Philip Echibest był głęboko poruszony i natychmiast ją pocieszyłem: „Myliłem się co do niej, ma niesamowitą wewnętrzną siłę i pomimo swojej historii miała odwagę do mnie zadzwonić” – powiedział. ogłoszony. Na Twitterze zmieniła się również opinia internautów na ten temat.

Nawet jeśli niektórzy przyznają, że nie rozumieją związku między tą gehenną z 1996 roku a obecnym zaniedbaniem restauracji…