Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fakty i przekonania: Czy debata na temat samochodów elektrycznych może poprawić jakość?

Wersja 8.11.2021

Kolejny ostry spadek na włoskim rynku samochodowym w październiku

Włoskie rynki samochodów nowych i używanych straciły w październiku odpowiednio 35,7% i 16,8%, przy niższym dniu roboczym.

rynki

Iveco Group IPO w styczniu 2022 i nowy schemat organizacyjny

2 listopada firma przemysłowa CNH ogłosiła i potwierdziła wejście na Giełdę Papierów Wartościowych w Mediolanie dla swojej działalności Grupy Iveco w styczniu 2002 roku, a także przyszłą strukturę struktury organizacyjnej zespołu zarządzającego, którym zarządzanie zostało powierzone Gerrit . Marksa.

Nominacje

David Mullen, dyrektor zarządzający Clovis Location

David Mullen dołączył do Clovis Location jako dyrektor zarządzający, zastępując Natalie Telfer.

Nominacje

Aveyron: Ponad tysiąc protestujących w celu ochrony producenta sprzętu SAM

(AFP) – Ponad tysiąc osób demonstrowało w czwartek w Viviz, w dorzeczu Aveyron w Degasville, aby chronić SAM, którego działalność może zostać ogłoszona 19 listopada, jeśli do tego czasu nie dojdzie do przetargu.

ekwipunek

Wspieranie samochodów pracowników związkowych „ciekawe podejście”

(AFP) – Niemiecki socjalista Bernd Lange powiedział w czwartek, że dotowanie samochodów elektrycznych produkowanych przez związkowców jest „ciekawym podejściem”, ponieważ około 20 krajów protestowało przeciwko projektowi Białego Domu.

wokół samochodu

Hiszpania: Produkcja przemysłowa ponownie odbiła we wrześniu

(AFP) – Hiszpańska produkcja przemysłowa ponownie odbiła się we wrześniu po trzech kolejnych miesiącach spadków, ze względu na silny wzrost w sektorach farmaceutycznym i energetycznym, który zrównoważył spadek produkcji samochodów.

rynki

Grecka wyspa Chalki zmienia kolor na zielony: cel zeroemisyjny

(AFP) – Mała grecka wyspa Chalki w archipelagu Dodekanezu zmieniła kolor na zielony, po tym jak jej sąsiedzi z Tilos i Astypalaia przeszli na handel samochodami elektrycznymi we współpracy z francuskim Citroenem, pogratulował w piątek grecki premier.

budowniczowie

Renault odrzuca koncepcję refabrykacji w Hiszpanii

Renault zaprezentowało w piątek projekt „Refactory”, który ma zostać wdrożony w zakładzie w Sewilli, projekt, który połączy działalność gospodarczą o obiegu zamkniętym dla Hiszpanii (regeneracja używanych pojazdów, naprawa, drugie życie akumulatorów, recykling, badania i rozwój oraz szkolenia).

budowniczowie

Elon Musk pyta na Twitterze, czy powinien sprzedać 10% swoich akcji Tesli

(AFP) – Czy to nowy klaun znajomy, czy prawdziwe pytanie? Elon Musk zapytał w sobotę 62 miliony obserwujących na Twitterze, czy powinien sprzedać 10% swoich udziałów w Tesli i zapewnił, że podporządkuje się ich decyzji.

budowniczowie

Analiza kategorii

Kryzys dostaw ujawnia dzisiejsze problemy, ale nie mówi nic o jutrzejszych rozwiązaniach

Wiele osób postrzega kryzys jako impuls do nowej ery, dostępu do jutrzejszego świata. Do roli wyzwalacza Covida dodano jedynie funkcję detektora. Kryzys związany z pandemią ujawnia znacznie więcej o wczorajszych i dzisiejszych problemach, niż prowadzi nas do jutrzejszego samochodu. Brakuje wszystkiego, aby zrestartować branżę.

05/11/2021

Czy Elon Musk jeszcze przez długi czas będzie w stanie urzeczywistnić swoją historię?

Model startupowy i fakt, że roszczą sobie prawo do utraty pieniędzy i są wspierani w chęci rozwoju przez długi czas, zacierają standardy: tam, gdzie zwykle publikujemy jasne standardy ekonomiczne i księgowe, że ostatecznie firmy muszą zarobić, jesteśmy poproszono o „zmianę modelu” i próbę oceny długoterminowego sukcesu zrównoważonego rozwoju. Przypadek Tesli pokazuje, że jeśli wierzy w to wystarczający odsetek inwestorów, innowator może przez ponad dekadę korzystać ze specjalnego systemu wsparcia, który pozwala firmie działać ze stratą i ostatecznie ma prawo do konfrontacji ze sceptykami. W 2021 roku, uzbrojony w tę historię, Elon Musk rozpoczyna nową i obiecuje jutro budować 20 milionów samochodów rocznie. Czy nadal znajdziesz wsparcie rynkowe?

02/11/2021

tylko na wschodzie

Dziś proponuję zaprojektować najlepszą czapkę, założyć rękawiczki i owinąć szyję szalikiem. Ponieważ zabieram cię na wschód.

04/11/2021

Hertz pozycjonuje się w publicznej kampanii na rzecz samochodów elektrycznych

Marki starają się znaleźć sposób, aby samochód elektryczny był przystępny, jeśli nie wszechstronny. Hertz składa wniosek do Tesli, a następnie ogłasza, że ​​celem jest leasing tych pojazdów kierowcom Ubera. Prawda jest taka, że ​​trudno zrozumieć, czy to rynek, czy marketing jest w zamieszaniu. Jedno jest pewne, im więcej mówimy o elektryczności, tym bardziej podekscytowane będą rynki finansowe.

29.10.2021

Wszędzie pnie

Dziś rozmawiam z Wami na temat, który mnie nie obchodzi. Co nie powstrzymuje mnie przed zapoznaniem się z hatchbackiem na ten temat, po przeprowadzeniu pewnych badań.

28.10.2021

Rosnące ceny surowców: w kierunku zwrotu na korzyść polityki rozwoju w powstających branżach motoryzacyjnych?

Wieloletnia obecność w dyskusjach ekonomicznych i strategicznych przemysłu samochodowego zmusza nas do uznania istnienia cykli. Z tego punktu widzenia fakt, że na początku 2010 roku stała się konieczna obecność w krajach wschodzących, stał się na pięć czy sześć lat rodzajem strategicznego embarga (lub impasu). Ponieważ pozwoli to niektórym z tych znienawidzonych od lat krajów na powrót do lepszego bogactwa, nagły wzrost cen podstawowych towarów (w tym gazu) może zmienić cykl…

25.10.2021

Dlaczego Stellantis wzmacnia łańcuch dostaw baterii

Stellantis podpisał dwie umowy z dostawcami baterii w Ameryce Północnej. Poza narracją dotyczącą pojazdów elektrycznych, łańcuch wartości dąży do wzmocnienia się w obliczu potrzeby wprowadzania pojazdów na rynek i dotrzymywania tempa rosnącym cenom. Branża popiera decyzje rządu Bidena faktami.

22.10-2021

samochód biednego człowieka

W wielu przypadkach dla właściciela najcenniejsze są samochody najtańsze. Przynajmniej tak długo, jak mają prawo z niego korzystać…

21.10.2021

READ  Rynek oprogramowania dla przedsiębiorstw opieki zdrowotnej w Europie i Ameryce Północnej - Analiza branży i ocena możliwości do 2030 r