Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

F1: Verstappen może zostać wstrząśnięty, zapowiadany jest straszny cios

F1

F1: Verstappen może zostać wstrząśnięty, zapowiadany jest straszny cios

Wysłano 24 marca 2023 o 00:35 – Zaktualizowano 24 marca 2023 o 00:51

W ubiegły weekend, podczas mocno zaciętego Grand Prix Arabii Saudyjskiej na torze Jeddah, Sergio Perez wygrał wyścig, wyprzedzając swojego kolegę z zespołu, Maxa Verstappena. To Holender, który startował z 15. pozycji, zaliczył wielki powrót. Jednak Verstappen objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej na ostatnim okrążeniu, ustanawiając najszybsze okrążenie, które wówczas należało do Pereza. Bitwa już się toczy.

Co by było, gdyby Sergio Perez wyszedł ze swojej kryjówki, by spłatać paskudnego figla Maxowi Verstappenowi? Kiedyś był człowiekiem w cieniu czerwony Byk Jednak Meksykanin będzie miał bilet do gry w tym sezonie, biorąc pod uwagę jedno miejsce, które ma. według demoniczne wzgórze,Chico jest pewnym siebie mężczyzną. Kiedy przeniósł się do Red Bulla, był jednym z nielicznych, którzy potrafili być wystarczająco twardzi, by nie dać się zastraszyć ze strony zespołu. A po dwóch latach grania ról drugoplanowych bardzo prawdopodobne, że chce walczyć o tytuł…

Mieliśmy wiele problemów mechanicznych.

Sergio Perez, Mimo świetnego początku sezonu czerwony Byk Powiedziała, że ​​wciąż jest ostrożna co do nadchodzących wyścigów nextgen-auto.com :” Kiedyś nas uderzy. Jest więc teraz wiele problemów z niezawodnością. Mieliśmy wiele problemów mechanicznych, na szczęście nie w złym momencie, kiedy punkty są na linii. »

„Perez może pokonać Rosberga”

Fryderyk Vasseur szef Ferrari patrz uważnie Sergio Perez Zagraj w brudną sztuczkę Maxa Verstappena, w podobny sposób Nico Rosberga Zanim Lewis hamilton, W 2016 r.: „ Teraz wyobraź sobie, że Pérez wygrywa dwa kolejne wyścigi, a Verstappen wycofuje się – jedna skrzynia biegów zawodzi i otrzymuje karę w następnym wyścigu. Po Monako Perez ma 100 punktów przewagi nad Verstappenem. Takie sytuacje mogą się zdarzyć – nie zapomnij o sezonie 2016 z Nico Rosbergiem i Lewisem Hamiltonem. Więc Perez może zrobić Rosberga. Nikt nie spodziewał się, że Niko wygra te mistrzostwa świata i tak się stało. »

READ  [Euro] Reprezentacja Francji zakwalifikowała się do 1/16 finału bez gry!