Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Evelyn DeLeat: Poruszyła się do łez, kiedy składa hołd Kathryn Laborde

Evelyn DeLeat: Poruszyła się do łez, kiedy składa hołd Kathryn Laborde

Podczas gdy w sobotę, 25 czerwca, TF1 wyemitowało program zatytułowany 30 lat programowania uwielbienia, Evelyn DeLeat chciała oddać hołd swojej byłej partnerce, Catherine Laborde.

Katherine Laborde wyróżni wiele pokoleń widzów. Ale w styczniu 2017 roku facet, który pokazał pogodę na TF1 pożegnał się: „Po 28 latach dobrej i lojalnej służby wyjeżdżam. Wyjeżdżam z chłodem, z pogodą, ale też z tymi wszystkimi wspomnieniami, które mi dałeś przez lata (…) Zapomnij, ja nie nie „kocham cię”Powiedziała. Następnie towarzysz Evelyn Dehliyat ogłosił, że ma chorobę Parkinsona. W najbliższą sobotę, 25 czerwca, TF1 wyemitowało nowy numer programu 30 lat przedstawień religijnychW którym uhonorowano lata 2010-2020.

Zatem, Evelyn Dehliyat chciała oddać hołd swojemu byłemu koledze Kiedy została wyemitowana sekwencja pożegnalna: „To takie wzruszające, ponieważ miałam kontrolę, a potem wszyscy byliśmy poruszeni, widząc, jak Catherine wyraża się w telewizji. Mówi: »Zapomnij o mnie«. To nieprawda, ponieważ o niej nie zapomnieliśmy. słabość w zdrowiu. Ale ona zawsze pozostała w naszych sercach i kochamy ją.” „, byłem bardzo wzruszony. Jeśli dzisiaj Katherine Laborde jest konserwatywna w mediach, Chciała oddać żywy hołd Jean-Pierre’owi Bernardowi, który zmarł 2 marca.

Catherine Laborde: Jej hołd dla Jean-Pierre Bernard

Na Twitterze napisałem: Żegnaj Jean-Pierre, żegnaj, nauczyłeś nas kochać się trochę lepiej.Napisałem. Jej siostra Françoise Laborde czasami podaje wiadomości o byłej spikerce pogody, zwłaszcza na swoich portalach społecznościowych: „Zawsze ciesz się życiem i wiedz, że nikt o tobie nie zapomni. Zawsze jesteś uśmiechnięta, zawsze odważna: wielu z nich codziennie mówi mi, jak bardzo cię kochają i myślą o tobie”napisał do niego niedawno dziennikarz.