Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Euromillions: kto jest szczęśliwym zwycięzcą kumulacji 162 mln euro?

Francuski gracz wygrał 162 miliony euro w losowaniu Euromillions w piątek 26 listopada. Szczęśliwy zwycięzca staje się piątym co do wielkości zwycięzcą we Francji według Française des Jeux.

Jego życie radykalnie się zmieni. Teraz wiemy, kto jest zwycięzcą kumulacji o wartości 162 mln euro, która została wprowadzona w listopadzie ubiegłego roku.

Przeczytaj także:
Euromillions: Francuz, który w loterii wygrał 162 mln euro, na co go stać na taką sumę?

Kim on jest ?

On jest miłośnikiem piwa Z południowo-wschodniej FrancjiCzwartek 16 grudnia Ogłoszono Igrzyska Francuskie (FDJ).

Jednak prawie przegapił swoją szansę: 26 listopada, w dniu losowania, potwierdził swoją passę „na kilka minut” przed końcem meczu, ustawionym na 20:15. Kiedy zdał sobie sprawę, że wygrał zakład, jego żona „nie uwierzyła” – mówi.Wielki zwycięzca, powołując się na komunikat prasowy, który wyjaśnili nasi koledzy z Brak depeche du midi.

Co zrobi z tą astronomiczną ilością?

Szczęśliwy zwycięzca będzie liczony na wykorzystanie tej kwoty w zamian za „Kup dom szybkoWedług komunikatu prasowego. jak on sobie życzy Podróżując i spełniając jedno ze swoich marzeń: „zostać piwowarem i sprzedawać własne piwo”.

Aby wygrać jackpot, należało zagrać następujące liczby: 1, 20, 41, 42, 50 gwiazdek 3.

Co on może znieść?

Zwycięzca może kupić 10 egzemplarzy najdroższego samochodu na świecie, ten Czarny samochód Bugatti. Mówiąc najprościej, może położyć to na stole 1800 ton czerwonej etykiety wędzonego łososia W cenie 90 euro za kilogram na Boże Narodzenie zestawy Le Parisien.

Jeden szczęśliwy człowiek też może sobie na to pozwolić Wyspa. Dlaczego nie zasugerować, że ta tropikalna wyspa o powierzchni 8 hektarów z domem o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych szuka kupca w sercu Exumas, archipelagu Bahamów, na Oceanie Atlantyckim, le Figaro. Wyspa Aniołów sprzedana za 35 milionów dolarów.

READ  Udział w branży, przyszłe wymagania, potencjał rynkowy, handlowcy, przegląd regionalny i analiza SWOT do 2026 r. - MillauJournal

Jeśli jest atrakcyjniejszy, to też stać go na ekwiwalent Kolekcja biżuterii rodziny królewskiej, szacowana na 19,8 mln.

Aby dostać się do pracy, jeśli przynajmniej będzie pracował dalej, może w nią zainwestować 540 000 skuterów elektrycznych.

kosmiczne wakacje Również możliwe. W rzeczywistości od sierpnia Virgin Galactic oferuje lot w kosmos trwający zaledwie kilka minut, a od sierpnia sprzedano 100 biletów po 450 000 USD za bilet.

A dlaczego nie stać się kwadratowe? Kapitał Wymienia 10 zamków za mniej niż 500 000 euro, co nie wystarczy, by zniszczyć nowego milionera. W Oksytanii, a konkretnie w Haute-Garonne, masz na przykład zamek Saint-Gaudens, 13 pokoi, 430 metrów kwadratowych, sprzedany za skromną kwotę 364 500 euro.

Małym rozczarowaniem jest jednak to, że Francuza nie stać na najdroższy dom świata, „Home”, z siedmioma basenami i torem wyścigowym. W rzeczywistości szacuje się ją na 500 milionów dolarów.

Ta kwota również stanowi 108 wieków płacy minimalnej. Tylko to.

Od czasu utworzenia Euromillions w 2004 roku Francuzi zdobyli 114 z 589 głównych nagród.