Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kompletny program i wyniki

Redakcja Media365, opublikowano w środę, 15 grudnia 2021 o 22:00.

Od 1 do 19 grudnia Hiszpania będzie gospodarzem 25. edycji Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Kobiet. Wystartują mistrz olimpijski Francji, mistrz świata Holandii i mistrz Europy Norwegia, podobnie jak gospodarz. Odkryj pełny program.

Mistrzostwa Świata 2021 (F)
Od 1 do 19 grudnia w Hiszpanii

Ćwierćfinały (w Granollers)
wtorek 14 grudnia
Dania -Brazylia: 30-25
Hiszpania – Niemcy: 26-21

Środa 15 grudnia
Norwegia – Rosja: 34-28
Francja Szwecja: 31-26

Półfinały (w Granollers)
Piątek 17 grudnia, godz. 17.30 i 20.30
Dania – Francja
Norwegia – Hiszpania

Mały Finał (w GRANOLLERS)
Niedziela 19 grudnia
14:30: Dania lub Francja – Norwegia lub Hiszpania

Wniosek (granollerzy)
Niedziela 19 grudnia
17:30: Dania lub Francja – Norwegia lub Hiszpania

główna wycieczka
Pierwsza grupa (w granolerach)
1- Francja 10 punktów >>> KWALIFIKOWANY
2- Rosja 7 >>> Zakwalifikowani
3- Serbia 6
4- Polska 4
4- Słowenia 3
6- Czarnogóra 0

czwartek 9 grudnia
Rosja – Słowenia: 26-26
Czarna Góra – Serbia : 25-27
Francja – Polska: 16-16

Sobota 11 grudnia
Czarna Góra – Rosja : 25-31
Serbia – Francja : 19-22
Słowenia – Polska : 26-27

poniedziałek 13 grudnia
Polska – Czarnogóra: 33-28
Serbia – Słowenia: 31-25
Rosja – Francja : 28-33

Grupa 2 (w Castillo)
1- Norwegia 9 punktów >>> zakwalifikowany
2- Szwecja 8 >>> wykwalifikowani
3- Holandia 7
4- Rumunia 4
5- Portoryko 2
6- Kazachstan 0

czwartek 9 grudnia
Holandia Rumunia: 31-30
Norwegia Portoryko: 743
Kazachstan – Szwecja : 20-55

Sobota 11 grudnia
Rumunia Portoryko: 43-20
Kazachstan – Holandia : 15-65
Szwecja – Norwegia: 30-30

poniedziałek 13 grudnia
Portoryko – Kazachstan: 30-27
Szwecja – Rumunia: 34-30
Holandia – Norwegia : 34-37

Trzecia grupa (w Granollerach)
1- Dania 10 punktów >>> zakwalifikowani
2- Niemcy 8 >>> zakwalifikowani
3- Węgry 6
4- Korea Południowa 4
5- Czechy 2
6- Kongo 0

READ  Globalne profile rynku robotów rozrywkowych, wielkość i prognoza 2022-2030 - Androidfun.fr

Środa 8 grudnia
Republika Czeska – Korea Południowa : 26-32
Niemcy – Kongo: 29 – 18
Dania – Węgry: 19-30

piątek 10 grudnia
Korea Południowa – Niemcy : 28-37
Węgry – Kongo: 30-22
Republika Czeska – Dania : 14-29

niedziela 12 grudnia
Kongo – Republika Czeska : 21-24
Korea Południowa – Węgry : 27-35
Dania – Niemcy: 16-16

Czwarta grupa (w Torrevieja)
1- Hiszpania 10 punktów >>> zakwalifikowany
2- Brazylia 8 >>> Zakwalifikowani
3- Japonia 6
4- Chorwacja 2
5- Austria 2
6- Argentyńska 2

Środa 8 grudnia
Chorwacja
– Argentyna: 28-22
Brazylia Austria: 38-31
Hiszpania – Japonia: 28-26

piątek 10 grudnia
Argentyna – Brazylia : 19-24
Japonia Austria: 32-30
Chorwacja – Hiszpania : 23-27

niedziela 12 grudnia
Argentyna – Japonia : 27-31
Austria – Chorwacja: 27-23
Hiszpania – Brazylia: 27-24

Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy kwalifikują się do ćwierćfinału.

wycieczka wprowadzająca
Grupa A (w Granollerach)
1- Francja 6 punktów
2- Słowenia 3
3- Czarnogóra 2
4- Angola 1

piątek 3 grudnia
Francja – Angola: 20-30
Czarna Góra – Słowenia : 18-28

Niedziela 5 grudnia
Słowenia – Francja : 18-29
czarna Góra – Angola: 20-30

wtorek 7 grudnia
Angola – Słowenia: 25-25
Francja – Czarnogóra: 24-19

Grupa B (w Llirii)
1- Rosja 6 punktów
2- Serbia 4
3- Polska 2
4- Kamerun 0

piątek 3 grudnia
Rosja – Kamerun: 18-40
Serbia – Polska: 25-21

Niedziela 5 grudnia
Polska – Rosja : 23-26
Serbia – Kamerun: 18-43

wtorek 7 grudnia
Kamerun – Polska : 19-33
Rosja – Serbia: 32-22

Grupa C (w Castillo)
1- Norwegia 6 punktów
2- Rumunia 4
3- Kazachstan 2
4- Iran 0

piątek 3 grudnia
Rumunia – Iran: 11-39
Norwegia – Kazachstan: 18-46

Niedziela 5 grudnia
Rumunia – Kazachstan: 38-17
Iran – Norwegia : 9-41

wtorek 7 grudnia
Kazachstan – Iran: 31-25
Norwegia – Rumunia: 33-22

READ  Wynik Euromillions Mój milion we wtorek, 17 maja 2022 r.: losowanie online

Grupa D (w Torrevieja)
1- Holandia 5 punktów
2- Szwecja 5
3- Portoryko 2
4- Uzbekistan 0

piątek 3 grudnia
Holandia Portoryko: 15-55
Szwecja – Uzbekistan: 46-15

Niedziela 5 grudnia
Szwecja Portoryko: 10-48
Uzbekistan – Holandia : 17-58

wtorek 7 grudnia
Portoryko – Uzbekistan 30-24
Holandia – Szwecja: 31-31

Grupa E (w Llirii)
1- Niemcy 6 punktów
2- Węgry 4
3- Czechy 2
4- Słowacja 0

czwartek 2 grudnia
Niemcy – Czechy: 31-21
Węgry – Słowacja: 35-29

Sobota 4 grudnia
Słowacja – Niemcy : 22-36
Węgry – Czechy: 32-29

poniedziałek 6 grudnia
Republika Czeska – Słowacja: 24-23
Niemcy Węgry: 25-24

Grupa F (w Granollerach)
1- Dania 6 punktów
2- Korea Południowa 4
3- Kongo 2
4- Tunezja 0

czwartek 2 grudnia
Korea Południowa – Kongo: 37-23
Dania – Tunezja: 16-34

Sobota 4 grudnia
Korea Południowa – Tunezja: 31-29
Kongo – Dania : 18-33

poniedziałek 6 grudnia
Tunezja – Kongo : 24-33
Dania – Korea Południowa: 35-23

Grupa siódma (w Castillo)
1- Brazylia 6 punktów
2- Japonia 4
3- Chorwacja 2
4- Paragwaj 0

czwartek 2 grudnia
Chorwacja – Brazylia : 25-30
Japonia Paragwaj: 17-40

Sobota 4 grudnia
Paragwaj – Chorwacja : 16-38
Japonia – Brazylia : 25-29

poniedziałek 6 grudnia
Brazylia Paragwaj: 33-19
Chorwacja – Japonia : 26-28

Grupa H (w Torrevieja)
1- Hiszpania 6 punktów
2-Argentyńska 4
3- Austria 2
4- Chiny 0

Środa 1 grudnia
Hiszpania Argentyna: 29-13

czwartek 2 grudnia
Austria – Chiny: 38-27

Sobota 4 grudnia
Austria – Srebrzyk : 29-31
Chiny – Hiszpania : 18-33

poniedziałek 6 grudnia
Srebrzyk – Chiny: 36-24
Hiszpania Austria: 31-19

>>> Pierwsze trzy z każdej grupy kwalifikują się do rundy zasadniczej. Punkty zdobyte przeciwko zakwalifikowanym zespołom również są zachowywane.