Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Francja ma niesamowity talent

W najbliższą środę 15 grudnia kanał M6 wyemitował drugą część półfinału „Francja ma wielki talent”. Po Jeffie Panaclock w zeszłym tygodniu, przyszła kolej Ennis Rig na przywilej bycia piątym sędzią w programie, pewnego wieczoru… ale jej obecność nie trwała jednogłośnie na Twittosphere.

W ostatnich tygodniach mój środowy wieczór rymuje się z „Francja ma niesamowity talent15 grudnia nie był wyjątkiem od reguły. Jeśli w zeszłym tygodniu Jeff Panaclock był gościem pierwszego półfinału M6, to w pokazie wziął udział Ennis Rig wraz z czterema symbolicznymi sędziami: Helen Segara, Marianne James, Eric Antoine i Sugar Sammy. Podobnie jak jej poprzedniczka, młoda komiczka miała zaszczyt wysłać jeden (lub więcej) talentów prosto do finału, naciskając złoty brzęczyk. Oczywiście wszyscy widzowie zastanawiali się, jaki będzie od tego czasu wybór Inès Reg. Pierwszy półfinał „Francja ma wielki talent”, decyzja Jeffa Panaclocka o użyciu swojego złotego gwizdka Piosenkarz Alessandro wywołał prawdziwe poruszenie w Internecie.

„Złoty dzwonek za to?”

W środę M6 pozostawiło wątpliwości do 22:20. Wreszcie partner Kevina Debonne’a zafascynował się taneczną trupą NSJ Crew, która brała udział już w poprzednim sezonie. Łzy popłynęły do ​​łez przed ich występem, gdy Enas Rig zaoferowała swój przywilej tym tancerzom. Gdyby radość na planie była ogromna.”Francja ma niesamowity talent„Tak nie było na Twitterze. Po raz kolejny Twittos ubolewał nad decyzją komika. Dla nich to nie był złoty brzęczyk”uprawnienie„To zdenerwowało niektórych subskrybentów sieci społecznościowej Blue Bird. Niektórzy nawet kwestionowali, czy zrobił to Ennis Rig”.Zrozum zasadę emisji„…

„Zatrzymaj się z Ines Reg”

A jeśli Złoty Buzzer Inès Reg nie był jednomyślny wśród internautów, potępili również jego obecność w „Francja ma niesamowity talentW niecały tydzień dziewczyna była widziana w jury „Miss France” oraz w programie M6. Niektórzy Twittos nie docenili całkowitej obecności dziewczyny w kanałach telewizyjnych i ujawnili ją w Internecie.

READ  Twój horoskop na następny tydzień jest od poniedziałku 20 marca do niedzieli 26 marca 2023 r.

„To jest niewygodne i nie jest śmieszne”

Inni byli bardziej okrutni, opisując artystę jako 2,3 miliona.WolosInstagram znietrwałyŻart z osądu.ciężki„Nie wszystkim się podoba, a internauci nie wahali się podzielić swoją irytacją na Twittosphere.

„Ona jest pełna dobroci”

Pomimo kilku obraźliwych komentarzy, Inès Reg ma wielu fanów, a internauci chętnie bronią go w sieci społecznościowej. Dodatkowo Tytus pochwalił ”życzliwość„Młoda kobieta, która po swoim występie zawsze miała miłe słowo o talencie. I oczywiście rozśmieszała widzów, zwłaszcza ją”Francuski„To pozostanie wyryte w ludzkich umysłach.

Jak zawsze Twitter ma dwa diametralnie przeciwne klany, ale wielu widzów świetnie się bawiło oglądając drugi mecz półfinałowy.Francja ma niesamowity talentA potem, jak mówią,Nie możemy zadowolić wszystkich”.

Możesz być również zainteresowany tą treścią: