Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Euro: Szwecja 1-0 Polska (tymczasowo)

Pod koniec intensywnego, ale chaotycznego pierwszego okresu, już zakwalifikowani Szwedzi byli w stanie prawie zakończyć się na szczycie grupy E Euro, dominując Polskę (1:0) w przerwie. Białe Orły, które zostały zmuszone do szukania 8. miejsca, obecnie odpadają.

W petersburskim reaktorze gra nie mogła się tak źle rozpocząć dla ludzi Paulo Sousy, który przyznał otwieracz 81 sekund po upadku Forbesa, przebił polską obronę obrońcą Isaaca (1-0, 2 miejsce)! Początkowo zszokowani Polacy polegali na zdecydowanej interwencji Peresińskiego, aby uniknąć nokautu.

Aby wymusić, ekipa Lewandowskiego próbowała forsować, ale byli celniejsi, gdy zbliżali się do prawdziwej strefy. Bayern Monachium miał szansę wyrównać dla napastnika, ale z rzutu rożnego trafił w poprzeczkę dwa razy! Zawsze bardzo zdeterminowani, Blacklights nie mieli problemu z zapobieganiem najbardziej chaotycznym atakom Polaków w najgorszym końcu pierwszego okresu. Mimo odległej próby Jeelysky’ego zmuszenia Olsona do dobrego zatrzymania drugą ręką, czy to dobrze pachnie dla Białych Orłów?

Mieszkaj teraz w Szwecji-Polsce i Słowacji-Hiszpanii! Witryna Vinamax Sports Racing oferuje szereg darmowych zakładów w zależności od Twojego pierwszego depozytu (do 200 darmowych!). Dowiedz się więcej …

Śledząc postęp punktacji tego spotkania, nazwisko strzelca bramek żyje w wynikach na żywo Maxifoot.

Szwecja Polska

POSIADANIE (%)

36%

64%

Kąpielówki (Sukces%)

136 (55%)

226 (79%)

TIRS (skonfigurowany)

1 (1)

6 (1)

Rzuty rożne

2

8

Awarie zostały poddane

6

8

Przeczytaj 733 razy – Wydane przez Romaina Lanthama w dniu 23.06.2021 o godz. 18:48.


READ  Lukanuk mocnym zwycięzcą w Polsce