Euro: Słoń urodził mysz

Wiele oczekiwano po starciu Anglia-Szkocja w piątek po południu, ale spotkanie na stadionie Wembley w Londynie zakończyło się rozczarowującym remisem 0:0.

• Przeczytaj także: Euro: Francja może zabezpieczyć swoje miejsce

• Przeczytaj także: EUR: Dane Eriksen opuścił szpital po udanej operacji

Ze względów sportowych i politycznych był to jeden z najbardziej oczekiwanych meczów tego Euro, ale ze względów rozrywkowych konieczny byłby powrót.

Anglicy zostali uśpieni przez hermetyczną szkocką grę i nigdy nie dotarli do celu. Szkocja skupiła się na bardzo zdyscyplinowanej grze w defensywie, tracąc bardzo niewiele szans Anglii, która nie była w stanie nawet wykorzystać leniwej piłki pod koniec meczu.

Trener Gareth Southgate miał nadzieję, że ujrzy iskrę, gdy zaledwie godzinę później rzucił Jacka Grealisha do walki, ale gwiazda
Od Aston Villa nic nie podniosłem.

W rzeczywistości to od innego dzieciaka Astona z Birmingham, Ozzy’ego Osborne’a, ten wybór będzie potrzebował prądu.

Wynik wyścigów był taki, że Anglia miała jedną nogę w 1/8 finału z rekordem jednej wygranej, jednej porażki i czterech punktów, tyle samo co Czechy.

Szkocja, która przegrała po raz drugi, zdobyła pierwszy punkt i będzie musiała postawić wszystko w swoim ostatnim meczu z Chorwacją, która również ma jeden punkt.

Chorwacja w tarapatach

W drugim spotkaniu Grupy D Czechy i Chorwacja zremisowały 1:1 w Glasgow.

Sytuacja z pewnością pasuje do Czechów, którzy z czterema punktami mają dobrą pozycję do awansu do fazy eliminacyjnej, zwłaszcza że są na pierwszym miejscu w grupie dzięki lepszej różnicy bramek niż Anglia.

Sprawy są bardziej skomplikowane dla Chorwatów: mają tylko mały punkt w dwóch lotach.

Strzelili tylko jednego gola w dwóch meczach, a teraz będą musieli postawić wszystkie swoje piłki w jednym meczu. To z pewnością rozczarowanie dla ostatnich finalistów Mistrzostw Świata.

READ  Czy można grać w superbohaterów i superbohaterów Marvela?

uderzyć wcześnie

Czesi objęli prowadzenie, kiedy dośrodkowany łokieć Dejana Lovrena zamienił główkę Patrika Schicka w dość ostry rzut karny.

Czeski napastnik awansował do najlepszego strzelca Mistrzostw Europy z trzecim golem, gdy wbił igłę w 37. minuciemi Dokładny.

Chorwaci wrócili do drugiej połowy w lepszych nastrojach i do wyrównania zabrali tylko dwie minuty.

Ivan Perisic przesunął się bokiem na lewą stronę, a następnie rzucił się w pole karne, aby oddać sobie rzut rożny, a dobry strzał w prawy górny róg dał szansę bramkarzowi Tomasowi Vaclicowi. Tempo gry obie drużyny prezentowały również podobne statystyki we wszystkich kategoriach.

Szwecja wygrywa

W bardzo wyrównanym i defensywnym meczu wszystko spadło od rzutu karnego ze Szwecji, który dał Słowacji zwycięstwo 1:0.

To był błąd słowackiego bramkarza Martina Dubravki, który pozwolił
Emil Forsberg strzelił jedynego gola w meczu z rzutu karnego, który nastąpił w 77. minuciemi Dokładny.

Mimo doskonałego posiadania piłki Słowacy nie mogli oddać ani jednego strzału; W takich warunkach trudno jest zdobyć punkty.

Szwecja zajmuje obecnie pierwsze miejsce z czterema punktami, a następnie Słowacja, która ma trzy punkty.

Hiszpania, jeden punkt, zmierzy się w sobotę z Polską bezskutecznie.

Nawet po tym spotkaniu nadal będziemy mieli bardzo małą pewność, poza tym, że wszystko zostanie rozstrzygnięte podczas ostatniego dnia rozgrywek grupowych, w najbliższą środę.

Dzisiejszy mistrz

Patryk Chic

Rozumiał stary sportowy frazes, że trzeba chcieć zapłacić cenę. Zrobił drybling w nosie, co pozwoliło mu zdobyć rzut karny, aby strzelić jedynego czeskiego gola i w pojedynkę zdobyć najlepszego strzelca Euro z trzema sukcesami.