Euro 2020: Festiwal Kane’a i zemsta Harry’ego

To był obraz, który wszyscy chcieli zobaczyć. I chwila, na którą czekałem tak długo, Po rozpoczęciu euro, gdzie było mniej niż ziemi, amorficzny na boisku, krytykowany ze wszystkich stron, ale zawsze wspierany przez trenera i kolegów z drużyny. W najbliższą sobotę w Rzymie, kiedy Harry Kane odszedł, a zastąpił go Dominic Calvert-Lewin, w 73. minucie zasłużył na brawa angielskich kibiców na trybunach.

Zmieniając się, gdy wiemy, że nawet na początku tygodnia prasa i kibice usilnie domagali się przez kanał ustawienia ławki kapitana, który nie miał gola na zegarze i był powszechnie uważany za odpowiedzialnego za słabą ofensywę swojej drużyny. występ w fazie grupowej, strzelił tylko dwa gole w trzech meczach.

Euro 2020

Nagłówki, czyste konta i półfinaliści: 4 statystyki dla play-offów z wyłączeniem języka angielskiego

5 godzin temu

Prawie zdobyłem hat-tricka, ale kiedy się nie uśmiechasz, bycie napastnikiem oznacza przygotowanie się na następną szansęفرص

Ale Hurricane ponownie wystartował na ósmym miejscu przeciwko Niemcom, strzelając drugiego gola dla swojego zespołu (2:0). Zanim odzyskał całą swoją skuteczność podczas kwarty przeciwko Ukrainie, kiedy skomponował dublet, w tym bramkę otwierającą w czwartej minucie ze świetnym podaniem Raheema Sterlinga, wystawił swoją rodzinę na orbitę przeciwko podopiecznym Andrieja Szewczenki (4:0).

Harry Kane świętuje swoją bramkę przeciwko Niemcom (2:0) w 1/8 finału

Źródło: Getty Images

„To wspaniały występ, wspaniały wieczór. To ćwierćfinałowy mecz Euro, tak jak graliśmy, z kolejnym meczem bez utraty kartki, to wspaniały występ dla angielskiego futbolu”Dziewiątka dopingowała po meczu, zawsze skupiając się na występie zespołowym, a nie indywidualnym, co mógłby upiększyć trzecim golem, bez obrony Jamila z Bochchana po zaskakującym i genialnym powrocie do zdrowia w 62. minucie. „Prawie miałem trójkę, ale (kiedy się nie uśmiecha) napastnik jest gotowy na następną szansę”skomentował na konferencji prasowej.

READ  Kylian Mbappe twierdzi, że „nigdy nie prosił o jego wyjazd w styczniu”, po sukcesie Paryża przeciwko Marsylii.

Zapytany o to, w końcu dmuchnął: „Mówiłem to kilka razy, po prostu musiałem trochę poprawić, włożyć wysiłek we właściwym czasie. Strzeliłem gola przy pierwszej okazji i czułem się gotowy”. Najlepszy strzelec Mistrzostw Świata 2018 z 6 bramkami, był bardziej konserwatywny niż w ćwierćfinale i uniemożliwił swojej drużynie osiągnięcie lepszej pozycji niż czwarte miejsce. Tego lata wydaje się, że jest gotowy do odwrócenia rosyjskiego stylu. Z trzema golami w tych mistrzostwach Europy, został drugim najlepszym strzelcem Anglii w głównym turnieju, z Alanem Shearerem, za Garym Linekerem i jego dziesięcioma golami.

– Mam nadzieję, że nie na długo.Najsłynniejszy brytyjski kanclerz skomentował na Twitterze te statystyki. Podczas gdy Anglia, która strzeliła po raz pierwszy od… 1966 roku i zdobyła mistrzostwo świata, 4 gole w meczu pucharowym, powróci do półfinału Euro po raz pierwszy od 25 lat, Kane będzie się starał udowodnić w następnych dwóch grach, z nowym tytułem najlepszego strzelca na celowniku.

Przed nami wielki półfinał, zwrócił uwagę na słabego strzelca wieczoru w BBCJuż zwracając się w stronę powrotu swojej rodziny na Wembley, Dania staje w obliczu nagłegoŚroda o 21:00 Jesteśmy na dobrej drodze, tam właśnie chcieliśmy być. Mamy większe doświadczenie niż w 2018 roku, jesteśmy pewni i mamy nadzieję, że będzie to kontynuowane. (środa) Będziemy mieli wsparcie 60 000 widzów, chcemy być z nich dumni, z czego nasze rodziny i przyjaciele są dumni.. ”

Jestem gotowy na kolejny mecz i staram się poprowadzić ten zespół do finału Pucharu Europy

Następnie wznowił krytykę skierowaną przeciwko niemu, dodając: – To wspaniałe uczucie móc pomóc zespołowi. Wiele powiedziano o mnie i moim występie. Jestem gotowy na następny mecz, próbując poprowadzić ten zespół do finału Pucharu Europy. Który byłby pierwszym dla trzech lwów. Przemówienie na koniec tego euro, a zemsta będzie kompletna.