Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Esport: Gwiazdy, Kenny i Khalen wygrywają ZLAN 2021

potroić gwiazdyW niedzielny wieczór Guillaume „Kenny” Rhino i Arnaud „Khalin” Ferrincelli wygrali ZLAN 2021. Jest to inny konkurs organizowany przez gracza telewizyjnego Adriena „ZeratoR” Nougaret. Jeśli ZLAN jest „wyjątkową” formą e-sportu, łączy jednych z najbardziej wpływowych francuskich streamerów na żywo i dzieli konkurencyjne wartości znane fanom przyzwyczajonym do tytułów takich jak League of Legends lub Overwatch (z których niektórzy byli byłymi profesjonalistami, którzy uczestniczyli w tym weekend).

Finał rozpoczął się od gry w… pétanque, a następnie kontynuował inne popularne gry ze świata Twitcha, takie jak Trackmania (wyścigi samochodowe), Battlerite (wieloosobowa bitwa na arenie), Trials Rising (wyścigi motocrossowe) i Valheim (światowe przetrwanie Zainspirowany mitologią skandynawską.

Z największą widownią 239 700 widzów, ZLAN po raz kolejny odniósł sukces. Wspierany przez bardzo duże nazwiska francuskiej sceny Twitch, takie jak Domingo, Skyyart czy nawet Stars, zorganizowany fizycznie konkurs dał efekt powiewu świeżego powietrza, a środki zdrowotne stawały się coraz mniej restrykcyjne.

Zawsze dobry w organizowaniu wydarzeń, które łączą fanów transmisji na żywo i e-sportu, ZeratoR wykorzystał ZLAN do ogłoszenia kolejnego konkursu, Trackmania Cup, który rozpocznie się 17 lipca.

READ  Messenger: nowe funkcje w aplikacji