Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Epickie osiągnięcia trafią do Epic Games Store – Wiadomości

W przyszłym tygodniu to Epickie osiągnięcia Który zadebiutuje w Epic Games Store. Już niedługo gracze będą mogli zdobywać doświadczenie, zdobywając osiągnięcia w niektórych grach. Lista odnoszących sukcesy tytułów obejmuje pierwsze Liga RakietowaI HadesI filary wieczności lub Ludzkość, ale Epic Games obiecuje, że wszyscy deweloperzy będą mogli się aktywować”szybko i łatwo„Osiągnięcia są dzięki dostarczonym narzędziom, dlatego lista gier, w tym Epic Achievements, powinna rosnąć wykładniczo w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Podobnie jak w przypadku nagród PlayStation, epickie osiągnięcia są pogrupowane w cztery kategorie (brązowa, srebrna, złota i platynowa) na podstawie tego, że osiągnięcie platynowe jest przyznawane po zdobyciu 1000 punktów doświadczenia w grze.”Gry z epickimi osiągnięciami mają nową, dedykowaną stronę, na której możesz udostępniać i śledzić swoje postępy. Ta strona pokazuje wszystkie epickie osiągnięcia dostępne w grze, twoje postępy i epickie osiągnięcia, które masz zamiar odblokować.– Czy możemy czytać?

Zwróć uwagę, że Epic Games Store już je hostował”Sukces programistyW przeszłości, ale nowy system epickich osiągnięć jestBardziej zgodne z systemami sukcesu w porównaniu z innymi platformami‘, powiedziano nam.

  • Czytaj także | Sklep Epic Games robi duży krok w kierunku samodzielnego publikowania
READ  Apple Keynote: nowy iPad, iMac, AirPods 3 ... spodziewane ogłoszenia