Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Enseo wybiera Verimatrix do ochrony treści rozrywkowych dostarczanych przez nowe dekodery

VideoMark, technologia znakowania wodnego po stronie klienta firmy Verimatrix, pomaga spełnić wymagania studia

AIX-EN-PROVENCE, Francja i San Diego, 09 grudnia 2021– (drut roboczy) – Informacje prawne:

Niniejsza informacja prasowa zawiera elementy multimedialne. Zobacz pełną informację prasową tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20211209005688/fr/

Omdia Heat Map do ochrony aplikacji (zdjęcie: Omdia)

Verimatrix, (Euronext Paris: VMX) (Paryż: VMX), wiodący dostawca rozwiązań bezpieczeństwa służących użytkownikom do bezpieczniejszego połączonego świata, ogłasza wybór firmy ja wiemZ siedzibą w Plano w Teksasie, wiodący dostawca usług technologii hotelarskich, wykorzystuje narzędzia antypirackie firmy Verimatrix do ochrony wartościowych treści rozrywkowych przed kluczowymi klientami.

Usługi wideo, które Enseo chciało chronić przed hakerami, zostały wprowadzone za pomocą nowych dekoderów, co wymaga specjalnej technologii znakowania wodnego, aby sprostać wymaganiom studiów, które regularnie towarzyszą tym nowym programom rozrywkowym. Enseo, które wcześniej współpracowało z Verimatrix przy podobnych projektach, wdrożyło tę technologię VideoMark de Verimatrix, która posiada wieloletnie doświadczenie w ochronie przed atakami cyfrowymi i analogowymi na dekodery i abonentów.

„Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z Enseo w ich najnowszym przedsięwzięciu, aby umożliwić dostarczanie najwyższej jakości treści rozrywkowych do ich rosnącej bazy klientów” – powiedział. Asaf aszkenazyjskiCOO i prezes Verimatrix. „Współpracując z Enseo już od kilku lat, ich decyzja o wycofaniu z rynku Verimatrix po raz kolejny podkreśla nasze zaangażowanie w zapewnienie najlepszej obsługi klienta w branży, a także w innowacje technologiczne”.

„Po przestudiowaniu najnowszych rozwiązań chroniących przed piractwem dla tego nowego odtwarzacza, VideoMark okazał się idealnym rozwiązaniem dla tych treści” – powiedziała Vanessa Ogle, tymczasowy dyrektor generalny i prezes Enseo. „Partnerstwo, które utrzymywaliśmy przez 15 lat, w szczególności z sukcesem Verimatrix, nie mogliśmy być bardziej podekscytowani ideą kontynuowania naszej współpracy w ramach tego projektu”.

READ  Prognoza pogody dla Paryża i Ile-de-France na poniedziałek 20 i wtorek 21 grudnia 2021

O Verimatrixie
Verimatrix (Euronext Paris: VMX) sprawia, że ​​współczesny połączony świat jest bezpieczniejszy, oferując rozwiązania bezpieczeństwa dostosowane do potrzeb użytkownika. Verimatrix chroni Twoje treści, aplikacje i połączone obiekty, zapewniając intuicyjne, nieograniczone bezpieczeństwo, skupiając się wyłącznie na użytkowniku. Najwięksi gracze na rynku zaufali Verimatrix, aby zapewnić ochronę ich treści, takich jak filmy premium, transmisje sportowe, wrażliwe dane finansowe i medyczne, a nawet aplikacje mobilne niezbędne dla ich działalności. Verimatrix umożliwia relacje oparte na zaufaniu, na których polegają nasi klienci, aby dostarczać wysokiej jakości treści i usługi milionom konsumentów na całym świecie. Verimatrix wspiera swoich partnerów, aby mogli szybko dotrzeć na rynek, ułatwić ich rozwój, chronić dochody i zdobywać nowych klientów. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową www.verimatrix.com.

Zobacz wersję źródłową na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211209005688/fr/

Łączność

Kontakt do Relacji Inwestorskich:
Jean Francois Labadi
Dyrektor finansowy
finan[email protected]

Kontakt z mediami:
Mateusz Zentli
[email protected]