Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Covid: „Mówiłem im 50 razy, żeby się zaszczepili”, mówi Luc Ferry, przyjaciel braci Bogdanovów

Minister Edukacji Narodowej i były filozof wyjaśnia, że ​​ostrzegał bliźniaków przed niebezpieczeństwem Covid. Mimo jego rady odmówili szczepionki, Grichka zmarł, a Igora umieszczono na oddziale intensywnej terapii.

Grichka Bogdanov zmarł na COVID-19 we wtorek, 28 grudnia Po kilku dniach na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Georges Pompidou w Paryżu i jego brat Igor Pozostanie w szpitalu na oddziale intensywnej terapii W tym samym dziale, co jego brat.

Bracia bliźniacy, gwiazdy lat 80., są najbardziej znani ze swojego popularnonaukowego programu w TF1, X. czasi i ich Dziwne zmiany fizyczne, zwłaszcza na poziomie podbródka.

Więc dwaj bracia mają cMają szczenięta Covid i nie zostały zaszczepione.

I to pomimo zaleceń ich przyjaciela sprzed ponad trzydziestu lat, Julesa Ferry’ego, byłego Ministra Edukacji i Filozofa, jak to nakreślił w paryski.

„Myśleli, że szczepionka jest bardziej niebezpieczna niż wirus”.

Ten ostatni definiuje: „Mówiłem im 50 razy, żeby wzięli szczepionkę na Covid”. Według niego, trzy tygodnie temu mieli o niej ponownie porozmawiać przez telefon.

„Myśleli, że szczepionka jest bardziej niebezpieczna niż wirus”. Ponieważ byli wysportowani i zdrowi, wyjaśnia Luke Ferry.

Podczas dodawania: „Grichka nie był antyfaksem”, Swoją drogą, tylko dla niego, jak Igor. „Powiedziałem mu, że to okropna rzecz”.

Nigdy nie powinno się tego mówić Bliźniacy nie mówili publicznie o swoim stanowisku w sprawie szczepionki.

„Czy możesz sobie wyobrazić ból Igora, gdyby obudził się ze śpiączki?”

Luc Ferry precyzuje również, że Igor pozostanie w śpiączce na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Georges Pompidou w Paryżu.

„Wiedziałem, że wciąż był w śpiączce. Gdyby się obudził, możesz sobie wyobrazić ból, gdy dowiedziałeś się, że jego brat nie żyje”.

READ  Horoskop dzienny (niedziela, 16 lipca 2023 r.): Zmierz się ze swoimi lękami i odkryj cuda dnia dzisiejszego!

Trzech pilotów zostało zastrzelonych do nowej wersji programu „Temps X”, który miał być wkrótce transmitowany na C8.