Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Covid: „Mówiłem im 50 razy, żeby się zaszczepili”, mówi Luc Ferry, przyjaciel braci Bogdanovów

Minister Edukacji Narodowej i były filozof wyjaśnia, że ​​ostrzegał bliźniaków przed niebezpieczeństwem Covid. Mimo jego rady odmówili szczepionki, Grichka zmarł, a Igora umieszczono na oddziale intensywnej terapii.

Grichka Bogdanov zmarł na COVID-19 we wtorek, 28 grudnia Po kilku dniach na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Georges Pompidou w Paryżu i jego brat Igor Pozostanie w szpitalu na oddziale intensywnej terapii W tym samym dziale, co jego brat.

Bracia bliźniacy, gwiazdy lat 80., są najbardziej znani ze swojego popularnonaukowego programu w TF1, X. czasi i ich Dziwne zmiany fizyczne, zwłaszcza na poziomie podbródka.

Więc dwaj bracia mają cMają szczenięta Covid i nie zostały zaszczepione.

I to pomimo zaleceń ich przyjaciela sprzed ponad trzydziestu lat, Julesa Ferry’ego, byłego Ministra Edukacji i Filozofa, jak to nakreślił w paryski.

„Myśleli, że szczepionka jest bardziej niebezpieczna niż wirus”.

Ten ostatni definiuje: „Mówiłem im 50 razy, żeby wzięli szczepionkę na Covid”. Według niego, trzy tygodnie temu mieli o niej ponownie porozmawiać przez telefon.

„Myśleli, że szczepionka jest bardziej niebezpieczna niż wirus”. Ponieważ byli wysportowani i zdrowi, wyjaśnia Luke Ferry.

Podczas dodawania: „Grichka nie był antyfaksem”, Swoją drogą, tylko dla niego, jak Igor. „Powiedziałem mu, że to okropna rzecz”.

Nigdy nie powinno się tego mówić Bliźniacy nie mówili publicznie o swoim stanowisku w sprawie szczepionki.

„Czy możesz sobie wyobrazić ból Igora, gdyby obudził się ze śpiączki?”

Luc Ferry precyzuje również, że Igor pozostanie w śpiączce na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Georges Pompidou w Paryżu.

„Wiedziałem, że wciąż był w śpiączce. Gdyby się obudził, możesz sobie wyobrazić ból, gdy dowiedziałeś się, że jego brat nie żyje”.

Trzech pilotów zostało zastrzelonych do nowej wersji programu „Temps X”, który miał być wkrótce transmitowany na C8.

READ  Meghan Markle: ponownie zaatakowana w sądzie przez jednego z jego krewnych