Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Emily Ratajkowski oskarża Robina Thicke o napaść seksualną na „Niewyraźne linie”

W swojej książce „Moje ciało”, opublikowanej w przyszłym miesiącu, modelka ujawniła, że ​​została wykorzystana seksualnie przez Robina Thicke’a na planie klipu „Niewyraźne linie”.

Jak zapowiedziała kilka miesięcy temu swoim odbiorcom w mediach społecznościowych, Czas zakwestionować umowę, którą mają na transfer Przygotowuje się do wydania swojej autobiograficznej książki „Moje ciało”, która: Wydany 9 listopada 2021 r.. W nim 30-letnia modelka opowiada o swojej karierze, a także o swoich feministycznych zmaganiach. “Zdobywszy światową sławę w wieku 21 lat, (ona) wywołała pochwały i oburzenie prowokacyjnym pokazywaniem swojego ciała jako bezwstydnego wyrazu feministycznego upodmiotowienia. Dalszy rozwój jego myślenia na temat utowarowienia naszej kultury dla kobiet jest tematem tej książki (…) Moje Ciało to głęboko osobista eksploracja feminizmu, seksualności i władzy, traktowania kobiet przez mężczyzn i uzasadnień kobiet do przyjęcia tego zabiegu. Artykuły te są kroniką momentów z życia Ratajkowskiego, badając fetysz dziewcząt i kobiece piękno z kulturą, jej obsesją i pogardą dla kobiecej seksualności, przewrotną dynamiką mody i przemysłu filmowego oraz szarą strefą między aprobatą a nadużyciami” – zapowiadają streszczenie książki.

czytać : Emily Ratajkowski oskarża fotografa o napaść seksualną

„Uśmiechnął się niezręcznie i znów się potknął…”

A w jego książce media takie jak „Poczta w Nowym JorkuDostała kilka fragmentów, więc Emily Ratajkowski ujawnia, że ​​była seksualnie napastowana przez Robina Thicke na planie „Niewyraźnych linii”, wideo, które ujawniła całemu światu w 2013 roku. Według niej piosenkarka (od niej 14 lat starsza ) chwycił jego nagą klatkę piersiową, gdy obaj znaleźli się na planie jako mała drużyna.” Nagle, nie wiadomo skąd, poczułem chłód i obcość w rękach nieznajomego gładzącego moje piersi topless od tyłu. Instynktownie odwróciłem się, obserwując Robina Thicke. Uśmiechnął się niezręcznie i potknął się, jego oczy były ukryte za okularami przeciwsłonecznymi. Moja głowa pociemniała za sceną. Dźwięk [de la réalisatrice du clip Diane Martel] Załamałem się, gdy krzyczała na mnie: „Czy wszystko w porządku?”

READ  HARMAN uzyskuje aprobatę 3PL dla certyfikatów Android Auto Projection (AAP) i tym samym zwiększa możliwości wyświetlania dla podłączonych pojazdów w Europie

Emily Ratajkowski dodała, że ​​to doświadczenie sprawiło, że poczuła się „po raz pierwszy tego dnia nago”. “Uniosłam głowę wysoko i wzruszyłam ramionami, unikając kontaktu wzrokowego, czując ciepło. Upokorzenie przebiega przez moje ciało. Nie zareagowałam, przynajmniej nie tak naprawdę. To nie jest to, co powinnam była zrobić” – napisała, podkreślając że naprawdę lubiła zacząć kręcić i że wszystko poszło nie tak, kiedy Robin Thicke, który prawdopodobnie był pijany, zaczął się niegrzecznie zachowywać.

„Wstydliwe” przeprosiny

W rozmowie zNiedzielne razyReżyserka klipu Diane Martel potwierdziła incydent. “Pamiętam moment, w którym chwycił ją za klatkę piersiową. Klatkę piersiową w każdej ręce. Stał za nią i obaj byli z profilu. Płakała bardzo agresywnym głosem: “Co ty do cholery robisz?!” Strzelanina się skończyła!” – powiedziała. Diane Martel wyjaśniła również, że Robin Thicke przeprosiła „wstydliwie”. Doszła do wniosku: „Nie sądzę, żeby zrobił to, gdyby nie spał”. Robin Thicke nie wypowiadał się publicznie. o tym.

Już w 2015 roku Emily Ratajkowski zwróciła uwagę InStyle UK, że klip „Blurred Lines” nie był dobrym doświadczeniem i że nie lubiła tańczyć półnaga patrząc w kamerę. “Wyglądam na trochę zły w filmie. Teraz moje życie gnije” – powiedziała wtedy.

Przeczytaj także : Emily Ratajkowski ujawnia twarz swojego syna Sly

Jakiekolwiek klonowanie jest zabronione