Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dzięki temu nowemu dodatkowi możesz być gorszy niż kiedykolwiek w Baldur's Gate 3

Dzięki temu nowemu dodatkowi możesz być gorszy niż kiedykolwiek w Baldur's Gate 3

Wiadomości z gry Dzięki temu nowemu dodatkowi możesz być gorszy niż kiedykolwiek w Baldur's Gate 3

dzielenie się :


Gracze Baldur's Gate III będą mogli w pełni zaspokoić swoje złe pragnienia dzięki kolejnej dużej łatce, którą przygotowuje Larian.

Ciemna strona Baldur’s Gate III

Larian Studios po niedawnym otrzymaniu nowej partii nagród podczas niedawnej ceremonii BAFTA nadal znajduje się w czołówce producentów gier wideo, jednak wciąż pracuje nad perełką Wrota Baldura III. Studio przygotowuje obecnie patch 7, który wprowadzi m.in. nowe przerywniki filmowe dedykowane graczom, którzy przeszli najciemniejsze ścieżki gry.

Ta nowa łatka przyniesie zatem „ulepszone złe zakończenia” i „bardziej złowieszcze wnioski”, nawet dla graczy, którzy nie wybrali Dark Pulse Origin. I tak zdjęciami udostępniono także w długim poście studia paraOczywiście gracze mogą spodziewać się co najmniej dwóch złych zakończeń (w tym jednego, które zawiera straszliwe nawiązanie do berserkera!). Ponadto Larian udostępnił także nową kompozycję Borislava Slavova zaprojektowaną specjalnie na potrzeby tych nowych sekwencji.

Oglądaj Baldur's Gate 3 na GOG-u

Pierwszy krok w przyszłość

W łatce 7 Larian chce także poprawić różne błędy i wdrożyć nowe funkcje, w tym oficjalne narzędzia do edycji, które pozwolą ci poprawić „wizualizacje, animacje, dźwięki, statystyki i nie tylko”. Po raz pierwszy od premiery Larian wybierze także niewielką liczbę graczy z całego świata, którzy wezmą udział w zamkniętej becie na krótko przed premierą tej aktualizacji. Na koniec studio ujawniło także swoje plany na przyszłość, choć większość prac nad Baldur’s Gate III została już wykonana. Studio potwierdza tym samym, że nie ma planu rozbudowy gry i że nie będzie ona działać na potencjalnym Baldur’s Gate 4. Z kolei zespoły Larian pracują już nad nowymi licencjami i dwoma nowymi projektami. Będziesz więc musiał uważnie śledzić wiadomości ze studia, aby dowiedzieć się więcej.

READ  Astronomowie amatorzy również wniosą swój wkład w odkrycia teleskopu

O Baldur's Gate III

Egzamin

Baldur's Gate 3: Wyjątkowa edycja na PS5. Gra na komputerze PC lub konsoli jest równie przyjemna

dobre wieści

Baldur's Gate 3: Zarabianie pieniędzy, wszystkie kompilacje… Nasze niezbędne przewodniki ułatwiające rozpoczęcie rozdziału 1!

dobre wieści

Adamantium Forge Baldur's Gate 3: Jak się tam dostać i jak pokonać Gryma Strażnika?

dobre wieści

Chantenuit Baldur's Gate 3: Kompletny przewodnik po całym zadaniu

Ta strona zawiera linki partnerskie do konkretnych produktów wybranych dla Ciebie przez JV. Każdy zakup dokonany poprzez kliknięcie jednego z tych linków nie będzie Cię kosztować więcej, ale sprzedawca internetowy zapłaci nam prowizję. Ceny wskazane w artykule są cenami oferowanymi przez witryny handlowe w momencie publikacji artykułu i ceny te mogą się różnić według uznania witryny handlowej bez konieczności informowania o tym spółki joint venture.
Czytaj więcej.