Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

@ Dzięki tej bardzo prostej opcji Twoja praca będzie bardziej wydajna

Za pomocą prostego symbolu „@” możesz wzbogacić swój dokument w Dokumentach Google, wstawiając prawie wszystko, co chcesz (obraz, linki, nazwy itp.). Opublikowanie tej funkcji wkrótce wpłynie na wszystkich użytkowników.

dokumenty google

Dokumenty Google // Źródło: Google

Już nas tam nie ma dokumenty google. Edytor dokumentów online jest bardzo popularny i umożliwia wielu osobom wprowadzanie zmian we wspólnym projekcie w tym samym czasie. Aby ułatwić pracę na platformie, Google wprowadza nową funkcję ułatwiającą wzbogacanie Twoich dokumentów.

Wszystko w formie prostego „@”, Jak wyjaśnia Google. poniżej.

Dodaliśmy ogólne menu wstawiania, aby łatwo dodawać elementy, takie jak tabele i obrazy, a także inteligentne punktory, bezpośrednio do Dokumentów Google. Wystarczy wpisać „@”, a zobaczysz listę plików, osób, spotkań oraz różne zalecane treści i formaty, które możesz wykorzystać w swojej pracy. Możesz także wyszukać wszystkie dostępne przedmioty.

dokumenty google

Funkcja @ w Dokumentach Google // Źródło: Google

@ jest już powszechnie używany w sieciach społecznościowych, takich jak Świergot gdzie Instagram Lub usługi kurierskie, takie jak luźny Aby oznaczyć kogoś i wysłać mu powiadomienie, aby zwrócić jego uwagę na konkretny post lub rozmowę.

Nieuchronne rozprzestrzenianie się dla wszystkich

Konkretnie, jeśli wpiszesz @ w swoim dokumencie, będziesz miał wiele sugestii dotyczących treści do uwzględnienia w zależności od tego, co zamierzasz napisać. Zasadniczo możesz wyszukać dowolny plik na swoim koncie Dysku, a usługa doda link, jeśli nie możesz umieścić treści bezpośrednio w dokumencie. Jeśli zaczniesz wpisywać imię i nazwisko kontaktu, Dokumenty Google wyświetlą jego pełne imię i nazwisko oraz zapytają, czy chcesz udostępnić dokument tej osobie.

Chodzi więc o zwiększenie produktywności poprzez zwiększenie wydajności. wszyscy użytkownicy Obszar roboczy Google Ta aktualizacja wpłynie na Ciebie. Na kanałach QuickPlay to już się zaczęło. Co do reszty, data stopniowej premiery została ustalona na 1 listopada.

READ  „Penis robak”, który żył jak pustelnik w oceanie 500 milionów lat temu