Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dzięki robotyce studenci Crona wyjeżdżają do Polski i Portugalii

Grupa studentów z Volney do Graun (Mayen) wyjeżdża do Polski w dniach 2-8 października 2022 r. w ramach europejskiego programu Erasmus+ dotyczącego robotyki. (© Haut Anjou)

od 3 do 6 gimnazjalistów w ramach projektu Erasmus + KA229mi z Volney College Cron (Mayen) Zamierzają odejść Polska z od niedzieli 2 do soboty 8 października 2022 i sześciu uczniów Od 5 do 11 maja 2023 do zrobienia Portugalia.

W 2021Pozostało dwunastu uczniów Bułgaria I w środku Litwa.

„Ci studenci są częścią projektu „Erasmus Euroborev”, który powstał wokół Konkursu Robotyki Roborav w Krone. Co tydzień spotykają się na godzinę klubową, aby popracować nad programowaniem i językiem angielskim. »

Jimmy PrudhommeProfesor w Volney College

z 2020Uczniowie Volnego wymienili listy, filmy i zdjęcia, aby poznać uczniów z Bułgarii, Litwy, Portugalii i Polski biorących udział w projekcie.

W programie tygodnia znajdą się warsztaty robotyki, wizyty w muzeach nauki oraz odkrywanie dziedzictwa historycznego i kulturowego Polski.

Wreszcie wszyscy uczniowie i nauczyciele programu są mile widziani przez tydzień w miesiącu Od 4 do 10 czerwca 2023 r. W Volney College w Krone udał się do Mayne i odkrył Francję.

Oczywiście wszystkie te delegacje zagraniczne wezmą udział w turnieju Roborav w Krasnojarsku piątek, 9 czerwca 2023. Spotka się ponad 150 europejskich studentów z pięciu krajów.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wiedz, że możesz podążać za Haut Anjou w kosmosie Moje wiadomości . Jednym kliknięciem, po rejestracji, możesz znaleźć wszystkie wiadomości z Twoich ulubionych miast i marek.

READ  Hokej: Sześć meczów Francja-Polska U19 w ten weekend w Cambrai