Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dying Light 2 ukaże się 7 grudnia – wiadomości

Dying Light 2 ukaże się 7 grudnia – wiadomości

Został ogłoszony podczas targów E3 2018, a następnie zniknął z radaru na długi czas, omijając początkowe okno wydania 2020, Światło śmierci 2 (Który dał sobie tłumaczenie, Zostań człowiekiem Swoją drogą) w 2021 roku na PC, PS5, Xbox Series, a także na PS4 i Xbox One. Szczególnie wstrząśnięte zostały śledztwa dotyczące chaotycznych procesów rozwojowych, ale także odejście Chrisa Avillona po oskarżeniach o molestowanie seksualne, dzięki czemu komunikacja o grze wraca do swojego toku.

W czwartek, 27 maja, Live Stream opublikował fragment z Grać Przez ponad siedem minut (które znajdziecie poniżej), w którym Techland, głos wspierający, ujawnił główne elementy swojego tytułu, zaczynając od pola gry.MiastoPiętnaście lat po apokalipsie zombie ostatni bastion ludzkości, który wciąż stoi, znajduje się w centrum zmagań różnych frakcji ocalałych, których profile i motywacje zostały przedstawione na wideo. Jednak wszyscy znajdują się na równi z tysiącami cierpiących, którzy gromadzą się w ruinach miasta i zaczynają przejmować łańcuch pokarmowy o zmroku.

Parkour, walki, postacie, problemy ze scenariuszem, cele poboczne i jasna święta obietnica opcji, które będą miały wpływ na historię: wszystko jest tutaj zawarte w tym streszczeniu wideo, które ma mieć młodsze rodzeństwo w nadchodzących miesiącach.

Ale ta transmisja na żywo pozwoliła również Techlandowi szczegółowo opisać różne wersje, które mają zostać nagrodzone Światło śmierci 2. Po stronie niematerialnej Edycja Deluxe i Edycja Ultimate zostaną dodane do Edycji Standardowej gry (z mniej lub bardziej napisanym DLC, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Na tej stronie). A od strony fizycznej, oprócz Edycji Deluxe, która zostanie wzbogacona o Steelbook, Gra będzie się podobała pudełkiem kolekcji zbudowanym wokół małego posągu.

READ  Blizzard ogłasza nekromantę i potwierdza datę premiery Diablo IV w 2023 r. - Diablo IV