Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dwóch policjantów, którzy w środku napadu wybrali się na wycieczkę ze stalkingiem Pokemonów, zostało zwolnionych

WEZWANIE DO WSPARCIA, TRWA 211! 15 kwietnia 2017 r. Luis Lozano i Eric Mitchell patrolowali ulice centrum Los Angeles, gdy alarm radiowy wezwał posiłki w związku z trwającym włamaniem do miasta. Centrum handlowe CrenshawW pobliżu centrum handlowe. Ale zamiast pomagać swoim kolegom w tej „chaotycznej” sytuacji, postanawiają… że Idź polować na pokemony. A po prawie czterech latach ich odmowa została potwierdzona w piątek w apelacji, jak wynika z dokumentów sądowych opublikowanych w poniedziałek.

Dwóch agentów LAPD początkowo potwierdziło, że nie słyszeli alarmu radiowego. Ale zostali zdradzeni przez nagranie plików kamera samochodowaktóry uchwycił ich rozmowy. „To zależy od ciebie, nie chcę, żeby myśleli, że ignorujemy radio”, powiedział oficer Mitchell. „Uch, pieprzyć to („Kogo to obchodzi, szkoda”), odpowiada Lozano.

Cholera, te rzeczy wyrywają mnie z głowy.

Pięć minut później agent Mitchell Lozano „ostrzega, że ​​Snorlax” (Snorlax w oryginalnej wersji), jeden z pionierów Pokémonów, „właśnie się pojawił”, oficjalne oficjalne dokumenty są w aktach, aby ich rozdzielić.

Wisiorek w otoczeniu 20 minut après l’appel à l’aide, les deux policiers ont été enregistrés « en train de discuter de Pokémon tandis qu’ils roulaient vers differents endroits of les créatures créatures créaturelles apparaissaient vraisé témon publiments » ostatni tydzień

Odważnym stróżom prawa udaje się zamknąć Snorlaxa, ale Togetic, kolejny Pokemon, sprawia im trudność. „Cholera, człowieku, te rzeczy wyciągają mnie z kłopotów” — powiedział oficer Mitchell zgodnie ze scenariuszem.

Wypadki drogowe

Dwóch funkcjonariuszy policji zostało postawionych przed sądem za wykroczenie i wykroczenie. Przyznali, że nie odpowiedzieli na prośbę o pomoc w tym napadzie, ale zaprzeczyli, że grają w Pokémon Go. Stwierdzili, że omawiali tylko tę grę – mówiąc o „mitycznym stworzeniu” Snorlax, co jest obecnie szczególnie rzadkie. Sprzeciwili się ich wydaleniu, ale sąd apelacyjny nie zatwierdził ich wyjaśnień i podtrzymał wyrok w piątek.

READ  Esport: Gwiazdy, Kenny i Khalen wygrywają ZLAN 2021

Kiedy został wydany w 2016 roku, Pokemon idzie Podekscytowało miliony obserwujących na całym świecie, ale to polowanie na wirtualne potwory również wywołało pewne zamieszanie. Popularność gry była tak duża, że ​​wiele baz wojskowych musiało przypominać żołnierzom o niebezpieczeństwach grania w takich obiektach, zwłaszcza w pobliżu pasów startowych. Wielu łowców pokemonów również się w to zaangażowało w wypadkach drogowych.