Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dwie córki Maradony zaprzeczają nękaniu byłego prawnika swojego ojca

Dwie córki Diego Maradony w czwartek zaprzeczyły oskarżeniom o rzekome cyfrowe nękanie prawnika Matiasa Morli, właściciela praw do znaku towarowego Maradona, którego oskarżyły o oszustwo. Podczas zdalnego przesłuchania przed Czwartą Izbą Sądu w Buenos Aires, gdzie odpowiedzieli na skargę złożoną przez Mai Morlę, byłego przyjaciela ich ojca, który zmarł w listopadzie, Dalma i Giannina Maradona trzymały się zeznań swoich adwokatów.

„Oczywiste jest, że od kilku lat pani Dalma Maradona i Giannina Maradona cierpią z powodu pogardy opinii publicznej nie tylko w sieciach, ale także w telewizji i prasie drukowanej ze strony osoby, która próbuje teraz poprzeć sytuację jako ofiara.”, prawnik dziewcząt argentyńskiego fetyszu piłki nożnej został skierowany do sądu, którego kopię uzyskała prasa. Dwie najstarsze córki Diego Maradony, zrodzone z jego związku z Claudią Villavini, są w konflikcie z Matthiasem Morlą o używanie marki Maradona.

W zeszły piątek Krajowa Izba Odwoławcza ds. Karnych i Więziennych pozwoliła Morli na wznowienie nazw marketingowych, pseudonimów i pseudonimów nawiązujących do słynnego mistrza świata: Maradony, De10s, El Dies, La Mano de Dios (Ręka Boga) i El Diego. W dniu 31 marca został zatrzymany przez sądy w celu wykorzystania go w rzekomych oszukańczych i oszukańczych postępowaniach administracyjnych wszczętych przez Dalmę i Gianninę.

READ  Dla Organizacji Narodów Zjednoczonych świat musi wejść w „gospodarkę wojenną”