Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dwa gole i doskonały remis w pierwszej połowie

Dwa gole i doskonały remis w pierwszej połowie

Aktualna sytuacja pomiędzy Polską a Austrią!

Za nami połowa meczu na Stadionie Olimpijskim w Berlinie! Po rytmicznej pierwszej połowie Polska i Austria zremisowały 1:1. Austria zdominowała początek meczu, a Austria otworzyła wynik po trafieniu Traunera, zanim Polska obudziła się po bramce Piątka!

Zieliński był o krok od zdobycia gola z rzutu wolnego!

Kolejny dobry rzut wolny dla Polski po faulu na Slichu. Zieliński i Zalewski przy piłce… Przyszły zawodnik Interu pędzi i zdobywa bramkę! Bentz odpiera piękną poziomą linią!

Zełenski znajduje dobry poziom

Choć jego sezon w Neapolu przeszedł niezauważony, Piotr Zieliński odzyskuje wrażenia z mistrzostw Europy i nadaje odpowiednie tempo polskim atakom.

Nowa próba od SABITZERA!

Austria kontynuuje rotację piłki, a Marcel Sabitzer decyduje się oddać piłkę z 30 metrów! Zupełnie na boku!

Wielka szansa dla SABITZERA!

Austria prawie odzyskała przewagę! W okolicy zastałem Marcela Sabitzera, który wyeliminował dwóch graczy fałszywym strzałem, a następnie w końcu oddał strzał prawą nogą! Szczęsny odwrót!

Wielkie starcie Frankowskiego z Moeni

Po przekątnej w stronę Frankowskiego, który stawia nogę, ale uderza ramieniem Moeny’ego w udo! Robi wrażenie, ale obaj gracze wracają!

Pojedynki są nadal bardzo zacięte

Obie drużyny zawsze wnoszą do pojedynków dużą siłę, co sprawia, że ​​mecz jest żywy.

Austria się budzi

Dobry rzut wolny dla Sabitzera, który posłał piłkę w dalszy słupek! Lenhart rzuca się, ale nie trafia w bramkę.

Austriacka maszyna zatrzymała się

Podopieczni Ralfa Rangnicka na początku meczu mają trudności z odnalezieniem się w swojej grze. Polska dobrze rozwiązała swoje problemy taktyczne!

RÓWNANIE POLOOOOOOOGNE!

Polska wyrównuje dzięki Piątkowi! Zieliński dośrodkowanie w dalszy słupek do nikogo, piłka wraca do Bednarka, który strzela na bramkę… Trauner blokuje, ale Piontek dobrze podąża za piłką i strzela z bliskiej odległości! 1-1!

READ  Śledź na żywo mecz Hiszpanii i Chorwacji

Polska jest w lepszej sytuacji

Polska radzi sobie dużo lepiej z ultraszybką nadwyżką Frankowskiego Zełenskiego! Podchodzi mocno w kierunku Piątka, ale Linhart oczyszcza głowę!

Zełenski rozpoczyna strajk. Odpowiedź została udzielona!

Na plusie Zalewski posyła dośrodkowanie od wejścia w pole karne do Zielińskiego, który ma dość czasu na oddanie wspaniałego strzału! Pędzi i zostaje zatrzymany!

Arnautovic jest zmęczony długimi piłkami

Na początku meczu Marko Arnautovic dawał z siebie wszystko w wyścigach, ale teraz chciał mieć piłkę u nóg. I zaczęło go to niepokoić!

Sytuacja przed bramką Chesneya wciąż jest gorąca

Austriacy próbują przejść przez punkt zwrotny, a Grealic wciąż znajduje Arnautovicia! Rozegrał pojedynek z Chesneyem, ale był na pozycji spalonej!

Dobry wypad, Chesney!

Głęboka piłka Sabitzera do Baumgartnera zmusza Szczęsnego do szybkiego wyjścia i uderzenia głową!

Austria wraca do obozu rywali

Po wielkiej polskiej reakcji Austria faktycznie wróciła do obozu przeciwnika. Miłość biegnie we wszystkich kierunkach!

Polska odzyskuje kolory

Po kiepskich 15 minutach Polska odzyskała barwy dzięki świetnej akcji i dośrodkowaniu Frankowskiego! Sięga obok słupka Zalewskiego, który uderza obok bramki!

Polska żąda rzutu karnego!

W polu karnym zobaczyłem, jak Piotr Zieliński uderza Moeniego mocnym łokciem, gdy ten się odwrócił! Polacy domagali się rzutu karnego, ale ich ręka była przyklejona do ciała.

Polska przytłoczona

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Austria miała dużo czasu na przygotowanie swoich ataków. Polska obrona jest wciąż poza czasem.

Sabitzera w wolnych wyborach

W tej chwili Polska nie może powstrzymać Sabitzera, który błąka się między wierszami i metodycznie próbuje odnaleźć Arnautovicia.

Polacy są oburzeni

Polacy w ogóle nie weszli na to spotkanie, a i tak przegapili swój bilet!

Polska jest nadal oblężona

Jak trudno jest Polsce, która nie może wyjść ze swojego obozu! Przed bramką Chesneya nadal padają krzyże!

READ  „God Save the Kings”, „Historical”, „Guillotine”… Francuska i angielska prasa dytyrambiczna o piętnastym zwycięstwie Francji

BUUUUUUT z Austrii!

Austria otworzyła wynik po dośrodkowaniu Moeniego z bliskiego słupka po mocnym uderzeniu głową Traunera! Bierze górny róg dla Chesneya!

Polacy są w defensywie

Początek meczu na korzyść Austrii, która dalej przebija! Długi dotyk Moeni, ale ona wraca!

Arnautovic już rozpala ogień

Gorąca pogoda na polskim terenie po odzyskaniu piłki przez Arnautowicza przeciwko polskiej obronie. Oddaje ją Sabitzerowi, który odwdzięcza się, ale napastnikowi nie udaje się trafić piłki.

Arnautowicz kopie głębiej

Dwukrotnie gigant Arnautovic schodzi głęboko, ale podania nie są gwarantowane!

Austria konfiskuje piłkę

Podopieczni Ralfa Rangnicka nie zostawiają piłki Polakom i wypracowali już świetną prędkość.

Początek meczu Polska – Austria!

Tutaj rozgrywamy mecz Polska-Austria, rozpoczynający drugi dzień w tej czwartej grupie. Porażka niemal wyeliminowała jedną z dwóch drużyn z wyścigu o 1/8 finału.

Linie opadły, a w Polsce wciąż nie ma Lewandowskiego

Robert Lewandowski, który wciąż świeżo po kontuzji mięśnia dwugłowego uda, będzie siedział na ławce rezerwowych w meczu z Austrią, podobnie jak w pierwszym meczu z Holandią. Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, aby wejście do gry było możliwe.

W Austrii Arnautovic przejmuje prowadzenie w ataku zamiast Gregoritscha.

Mecz ten odbędzie się w deszczu na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, na oczach 70-tysięcznej publiczności, we wspaniałej atmosferze, podczas której od samego rana na ulicach Berlina bawią się Polacy i Austriacy.

Polska jedenasta: Chesney – Bednarek, Davidović, Kiwior – Frankowski, Piotrovski, Zieliński, Slich, Zalewski – Buksa, Piątek.

Austria XI: Bentz – Bosch, Lenhart, Towner, Moeni – Seewald, Baumgartner, Grealich – Laimer, Arnautovic, Sabitzer.

Witam wszystkich na tej transmisji na żywo.

Biada przegranemu w tej czwartej grupie. Polska pokonana przez Holandię (2:1) zmierzy się z Austrią, pokonaną przez Francję (1:0) w pojedynku bardzo przypominającym tasak, aby uniknąć ostatniego miejsca w grupie i szybkiego powrotu do domu.

READ  Aurélien Tchouaméni (Monako) wzywa UEFA po rasistowskich okrzykach w Pradze

Austriacy, którzy czasami znęcali się fizycznie nad Bluesem, jak przypominają czoło Griezmanna i nos Mbappe, będą musieli pokazać więcej, aby przyćmić Polaków, którzy pozostają sierotami Lewandowskiego. Czy jest kuszony przez szatana, by uratować kraj? Kompozycje zostaną zaprezentowane około godziny 17:00. Mecz rozpoczyna się o godzinie 18:00 w BeIN Sports 1. Mecz będzie także transmitowany na żywo i w całości w RMC 100% Euro Digital Radio. I oczywiście komentarz na żywo na stronie internetowej i aplikacji RMC Sport.